08.11.2014

Зростання внутрішньої торгівлі на Чернігівщині

Внутрішня торгівля

Внутрішня торгівля на Чернігівщині демонструє постійне зростання. Кожен житель області став витрачати майже на 1,5 тисячі гривень більше.

За підсумками дев’яти місяців 2014 оборот роздрібної торгівлі (за всіма каналами реалізації) в цілому по Чернігівській області збільшився порівняно з відповідним періодом 2013 року на 1,9% і перевищив 13 мільярдів гривень.

При цьому середньомісячний оборот роздрібної торгівлі на душу населення по області склав +1388 гривень.
Торгівельне обслуговування населення області забезпечувало понад 8000 стаціонарних об’єктів роздрібної торгівлі, 66 ринків і більше 1000 закладів ресторанного господарства.

З початку року в області розширили присутність або розпочали діяльність 114 об’єктів роздрібної торгівлі та ресторанного бізнесу. В експлуатацію введено майже 4000 квадратних метрів торговельної площі в магазинах, критих ринках і павільйонах.

Тільки протягом семи місяців в розвиток підприємств оптової і роздрібної торгівлі Чернігівщини було вкладено близько 4 мільйонів доларів США.

Відзначають економісти і зростання більш ніж на 3 мільярди гривень обороту підприємств та організацій області, що займаються оптовою торгівлею.