16.02.2013

Змагання під прапорами «Свободи»

У Ніжині 26 січня 2013 року відбулися змагання з бойового самбо серед юних спортсменів 2000-2004 років народження. У змаганнях взяли участь близько 50-ти юнаків із міст Ніжин, Чернігів та Прилуки. Ініціатором та підтримку змагань оказала Ніжинська організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

У турнірі прийняли участь команди з Ніжина („Спартак”), Чернігова („Панкратіон”, „Спартак”), Прилук (міська федерація рукопашного бою). До складу суддівської бригади увійшли спортсмени з Києва та інших міст.

Відкрив змагання Ігор Смаль — голова Ніжинської міської організації ВО «Свобода». До учасників змагань він звернувся до юнаків, яким цей захід був присвячений, які стали на захист рідної землі від большевицьких загарбників,   деяким з них ще не було навіть 16 років. Це були ще гімназисти, школярі, але кожен із них проявив волю, силу духу й добровольцем пішов воювати за Україну. Тому, кожен із учасників нинішніх змагань сильний духом і гідний пам’яті своїх старших побратимів-крутянців. Усі не можуть бути переможцями цього турніру, але вже сама участь, зусилля, яке кожен із вас доклав до себе, до свого тіла й характеру – це варто пошани.

На змаганнях також був присутній Володимир Боровик — депутат Ніжинської міської ради від ВО «Свобода», який зазначив, що «Цьогоріч спливає 95 років із того дня, як кількасот ніжинських студентів та школярів стали в бій проти загону большевиків, аби стримати московську навалу. Знаючи, що їх чекає вірна загибель, юнаки самовіддано пішли боронити незалежність Української Держави. Саме тому націоналісти проводять сьогодні змагання, покликані розвивати стійкість, міцність і силу юнаків. І саме тут, у Ніжині, учасники сьогоднішніх змагань мають як ніхто відчути дух своїх попередників та наснагу до боротьби за Велику Україну».

Переможців змагання нагороджували: депутат Ніжинської міської від ВО „Свобода” Володимир Боровик, багаторазовий призер змагань із дзюдо 1980-х років свободівець Олександр Тищенко, представник адміністрації Ніжинського механічного заводу, при якому діє спортивний комплекс «Спартак», та Михайло Галата.

Серед юних футболістів району 2002-2004 років народження 19 січня 2013 року в місті Бобровиця Чернігівської області з нагоди Дня Соборності України відбулися змагання.

У турнірі прийняли участь футбольні команди міста Бобровиця та сіл Новий Биків, Нова Басань, Озеряни. Захід відбувся за фінансової підтримки Бобровицької районної організації ВО Свобода. Також націоналісти вручили форму юним футболістам місцевої команди ДЮСШ «Бобровиця».

Ініціатором заходу став голова Бобровицької районної організації ВО «Свобода» Сергій Андреєв. Саме він вручав юнакам новеньку форму з національною символікою, логотипом ВО «Свобода» та надписом назви рідного міста, відповідно – іменем команди.

Тренер команди Віктор Тимошенко у вступному слові зазначив присутнім, серед яких були й батьки юних спортсменів, що саме завдяки свободівцям команда оновила свій гардероб. Батьки подякувавли націоналістам за матеріальну підтримку.

З привітальним словом до присутніх виступив голова Бобровицької «Свободи». Сергій Андреєв, який привітав юнаків із приємною подією в їхньому спортивному житті, побажав нових досягнень, нових висот і особисто вручив кожному з них по комплекту форми від «Свободи».

  • Гость: Як бачимо, не лише регіонали можуть організовувати спортивні заходи