03.05.2013

Засуджений екс-мер Ніжина не встиг доїхати до Києва

Схожа на те, що колишній мер Ніжина не виявляє бажання найближчі роки провести за гратами. Свідченням цього стало його порушення підписки про невиїзд. Нещодавно за отримання хабара колишній посадовець був засуджений до 6-ти років позбавлення волі. Дізнавшись про вирок, Михайло Приходько покинув місто, але від’їхати на далеку відстань йому не вдалось. Завдяки пильності правоохоронних органів, колишній посадовець був затриманий на залізничній станції Бобровиця, на той момент хабарник перебував у вагоні електрички.

Через причину порушення підписки про невиїзд було вирішено змінити міру утримання Приходька, внаслідок чого він опинився під вартою. Але адвокати екс-мера попрацювали на славу, вони направили до суду касаційну скаргу. Феміда ухвалила цей документ і відповідно заморозила вирок.

Остаточна крапка у справі колишнього голови Ніжина буде поставлена протягом 15-ти днів згідно з чинним законодавством. Варто зазначити, що в цей час Михайло Приходько перебуватиме на волі за умови підписки про невиїзд, котру нагадаємо вже одного разу порушив. Та чернігівська обласна прокуратура не згодна з рішенням суду, найближчим часом вона оскаржить його. Тож не виключно, що згодом екс-мер знову харчуватиметься тюремною кашею.

Загальний термін перебування Приходька на посаді голови Ніжина становить 18 років. Якби не хабар у розмірі 60-ти тисяч доларів, то скоріш за все він керував би містом ще кілька років. Чотири рази пан Михайло переобирався на посаду мера, та останнім часом його авторитет залишав бажати кращого. Свій заслужений вирок він отримав у листопаді минулого року. Подейкують, що електричкою приходько хотів дістатись Києва. Але досягти успіху йому не вдалось, хабарник навіть не зміг залишити межі Чернігівської області. Ніжинські журналісти жартома говорять, що колишнього мера випустили на волю для посвячення пасочок.

  • Гость: Цікаво, що Приходько хотів робити в Києві, мабуть там є друзі, котрі змогли б його за кордон переправити
  • Гость: На удивление, милиция сработала хорошо, обычно в нашей стране легко можно перемещаться, даже имея подписку о невыезде