10.11.2013

Заступник губернатора оцінив роботу Чернігівської райдержадміністрації

13

Заступник губернатора окреслив усі завдання облдержадміністрації, виконувати які необхідно почати вже сьогодні. Зокрема, мова йшла про підвищення рівня організаційної роботи і підготовку висококваліфікованих фахівців, адже такі фактори є запорукою покращення справ у діяльності кожного закладу. Ця промова була оголошена під час засідання, котре пройшло в рамках проведення Дня апарату облдержадміністрації у Чернігівській райдержадміністрації. Керівник останнього відомства розповів заміснику голови регіону про особливості діяльності очолюваної ним адміністрації.

Головна увага була приділена питанню співробітництва з районною владою і вирішення соціально-економічних питань. Також Микола Стрілець дізнався думку свого колеги щодо розподілу повноважень. Встигли учасники наради порушити тему виконання бюджету. Усі ці завдання були поставлені Президентом на початку поточного року та голова райдержадміністрації запевняє, що він постійно працює над їх виконанням. Доказом цьому є заснування в районній державній адміністрації Центру надання адміністративних послуг, адже Віктор Янукович ініціює появу таких установ по всій Україні.

Користуючись нагодою, губернатор ознайомився з особливостями діяльності організації, і йому сподобалось побачене. Микола Стрілець висловив сподівання, що даний центр полегшить життя громади, зокрема це стосується підприємців, котрі потребують покращених умов для ведення бізнесу. Та й взагалі, установа позитивно відобразиться на рівні життя населення району. День апарату облдержадміністрації видався дуже насиченим на події.

Варто зазначити, що решту часу учасники заходу оцінювали стан кадрової роботи головного відомства регіону. Також провели аналіз ситуації стосовно дотримання райдержадміністрацією Закону України «Про державну службу». Головну увагу губернатор приділив обробці звернень громадян, адже це теж є однією із соціальних ініціатив Президента, котрий наголошує на необхідності постійного контакту влади з громадою. Також посадовці обговорили низку інших актуальних питань, в тому числі і мобілізаційної роботи в районі. В кінці дня вони відбили підсумки, під час останньої стадії представники обласної влади надали низку порад райдержадміністрації. Ці рекомендації мають покращити рівень роботи відомства, і підсумовуючи, варто зазначити, що захід видався плідним.

  • Гость: Радий бачити добру взаємодію обласної та районної влад, це пивинно принести позитивний результат