13.06.2013

Юнак втопився після вручення атестату

На жаль, життя 11-класника із міста Носівка завершилось церемонією вручення атестатів. По закінченні випускного вечора юнак втопився у ставку. Така інформація стала доступна завдяки управлінню МНС у Чернігівській області. Чутки про цей інцидент розповсюдились регіоном дуже швидко. Пізніше фахівці повідомили, що надзвичайна ситуація сталась у Носівці. Залишається лише поспівчувати батькам, адже вони втратили дитину, вік якої складав всього 16 років. Співробітники правоохоронних органів провели розслідування та дізнались весь сценарій.

Як стало відомо, сюжет був доволі звичним для випускників. Після церемонії отримання дипломів тепер вже колишні школярі у складі двох дівчат та трьох хлопців пішли до місцевого ставка. Саме на цьому місці вони продовжили святкувати таку визначну в їх житті подію. Але до ранку дожити вдалось не всім, причому у прямому сенсі цього слова. Скоріш за все, юнаки були в нетверезому стані, що не є дивним для випускних вечорів. Відпочиваючи біля ставка, один із школярів вирішив трохи освіжитись, кращого способу, ніж зайти у воду, не зміг вигадати.

Протягом кількох хвилин випускник купався, після чого з невідомих причин став тонути. Товариші замітили це не одразу, але коли побачили, що хлопець потрапив у пастку, одразу ж ринулись рятували свого однокласника. Друзі зробили усе можливе, аби врятувати життя хлопцеві, та їх зусиль виявилось недостатньо. За словами юнаків, вони полізли у воду, щоб витягти товариша на берег, але замість цього ледве самі не пішли під воду. Звичайно, на такий ризик вони піти не могли, а тому прийняли рішення повернутись до суші. Таким чином, вони стали очевидцями утоплення свого товариша.

Випускники не розгубилися, вони викликали до місця пригоди рятувальників. Бійці служби МНС мчались до ставка щосили. Але врятувати життя юнакові не змогли. По прибутті на місце пригоди хлопці вказали місце, де може перебувати їх однокласник. Всього кілька хвилин фахівцям знадобилось для пошуку тіла. На момент знаходження юнак вже не дихав. Кажуть, що випускні вечори запам’ятовуються назавжди. Так ось, чотирьом школярам носівського середнього загальноосвітнього закладу ця ніч дійсно буде нагадувати про себе ще не один рік. Усі ми сподіваймося на те, що цей інцидент стане прикладом для інших дітей, котрі люблять відпочивати біля ставка.

  • Гость: На жаль, подібні випадки в Україні трапляються досить часто, і провина всьому алкоголь
  • Гость: Вообще интересно бы узнать, сколько в этом селе было всего выпускников и почему они отбились от общей группы. Ведь обычно устраивают специальные вечера