30.07.2013

Юна мешканка Чернігова отримала звання «Перша Міні Міс Україна 2013″

У приміщенні Київського національного академічного театру пройшов заключний етап конкурсу «Міні Міс Україна 2013». Чернігівщину на цьому престижному фестивалі представляли Анна Устенко та Лілія Сухицька. Загалом участь у конкурсі краси та таланту взяли участь 28 представниць слабкої статі з усіх областей держави. Кожна з них раніше отримала звання «Міні Міс» в своїх регіонах. Що стосується Анни, вік якої складає 11 років, то вона була визнана найгарнішою дівчиною Чернігова у минулому році. Вчителі та друзі юної красуні дуже вражені таким явищем, адже за останні два роки жодна мешканка міста не спромоглася перевершити досягнення Устенко.

Фінальна частина «Міні Міс Україна» видалась дуже виснажливою, оскільки тривала протягом п’яти годин. Саме стільки часу дівчатам знадобилось для того, щоб показати себе у всій красі та проявити власний талант. Окрім звичайних глядачів, за видовищем спостерігали професіональні представники шоу-бізнесу. Члені журі оцінювали в учасницях такі якості, як артистизм, фотогенічність, здатність сформулювати точку зору та висловлювати її. Окрім того, майстри привернули увагу багатьом іншим здібностям.

Цього дня Анна Устенко була неперевершеною, члени журі оцінили усі її якості. Особливо 11-річна мешканка Чернігова запам’яталась глядачам вокальним номером. У підсумку наша юна землячка отримала звання «Перша принцеса України 2013». Окрім титулу, організатори конкурсу вручили Анні диплом, котрий дозволить їй взяти участь у міжнародному фестивалі «Little Miss Europe 2013». Тож найближчим часом усі жителі Чернігова та України загалом триматимуть кулаки за 11-річну дівчину.

Та це не єдина нагорода, котра поїхала до Чернігова за результатами фестивалю. Від нашого міста також виступила Лілія Сухицька, яка стала володаркою титулу Міні Міс вишуканість. Дівчина дуже зраділа, коли почула таку приємну новину. Цей подарунок вона розцінює як перемогу, особливо враховуючи той факт, що чимало конкуренток залишилось без призів. Завершився всеукраїнський захід урочистою фото сесією. Звичайно, юні красуні потрапили до об’єктивів відеокамер, а переможниці давали інтерв’ю журналістам із авторитетних видань. Також відзначимо присутність іноземних представників ЗМІ. Анна Устенко зазначає, що цей конкурс надихнув її на мрію стати професійною співачкою. Усі глядачі та члени журі переконались у тому, що у дівчини чудові вокальні дані.

  • Гость: Якісь вони ці діти наче й не діти. Мені ці ляльки не подобаються.
  • Гость: Чи в цих дітей є дитинство. Вони вже з головою поринули в шоу бізнес.