03.09.2016

Якими перевагами володіють дерев’яні меблі

Дерево служить людині з давніх часів. Воно завжди забезпечувало нас теплом, дахом і затишком. Але з плином часу все міняється і завдяки сучасним технологіям деревина заміняється більш дешевшими матеріалами. Проте все-таки остається немало прихильників меблів із натуральної деревини, так як вони мають цілу низку переваг.

На сьогоднішній день існує чимало виробників меблів з натурального дерева, меблі Львів є одним з них. Тому не повинно виникнути жодних труднощів з вибором підходящих для себе меблів по стилю і по ціні. Той досвід, який був зібраний великою кількістю поколінь столярів, нові технології і розробки дарують нам можливість вибирати між різноманітними предметами інтер’єру. Такі меблі вражають своєю красою і елегантністю. Вони підходять як для класичного, так і для сучасного інтер’єру.

дерев'яні меблі

Коли ми вибираємо, наприклад, дерев’яну шафу, то у першу чергу дивимося на її зовнішній вигляд і загальне оформлення. У той же час, не всі думають про інші якості деревини, включаючи її твердість, зносостійкість і надійність. А це відіграє неабияке значення в успішній експлуатації таких меблів. Тому потрібно вміти розпізнавати якісну деревину і не менш якісну роботу.

Фурнітура також має неабияке значення при виборі високоякісних меблів з дерева. Так як вона виконує захисну функцію, що подовжує термін експлуатації того чи іншого дерев’яного виробу. Також важливо зазначити, що такі меблі коштують немало, тому все частіше на ринку можна зустріти їх аналоги під видом меблів з ДСП. Ці матеріали схожі по своїй структурі, але вони відрізняються своєю функціональністю і якісними характеристиками. Дерев’яні меблі прослужать набагато довше і вони також являються екологічними, якщо порівнювати їх з аналогами, виготовленними із ДСП.