11.12.2013

Як державного злочинця затримували чернігівські правоохоронці

default

Працівники чернігівських внутрішніх органів провели 7 грудня ефективні оперативні дії, завдяки яким змогли розкрити державний злочин і склали протокол на місті затримання. В цій операції брали участь 9 міліціонерів та 3 одиниці автотранспорту міліції. Це сталося після закінчення мітингу на Красній площі в Чернігові, де брали участі усі депутати.

Міліціонери виразили свою крайню стурбованість за «безпеку» одного з учасників Євромайдану на Чернігівщині, тому напевно заради цього вели спостереження.

Так було, є і буде завжди в нашій країні, коли міліція краще знає, коли треба захищати громадян, а коли ні, і яким чином треба «гарантувати» цю безпеку. Таку ж історію можна побачити в «бородатому» анекдоті:

- -Я зробив добру справу, перевів бабусю через дорогу.

- — А чому вона ото щось кричала? Глуха чи що?

- -Та ні , вона зовсім не хотіла переходити.

У цій ситуації буле дещо схоже. Активіст після затримання заявив, що «листівки не його, а вони просто валялися біля зупинки «Україна», що було по дорозі. За ним по «п’ятах» шли міліціонери, які мабуть, були занепокоєні безпекою цього громадянина. Під час руху, міліція побачила велику кількість наліпок на стовпах та будинках, які повідомляють про таке: «Вимога №1. Відставка Януковича» та «Янукович – підарешт!». На всіх наклейках – торгова марка «Да», яка постійно звертає на себе увагу, бо саме вона робить такі листівки.

Не розумію, хто такий чоловік Янукович – я з ним горілки не пив ( та він мабуть й пива не п’є), і не говорю, але допускаю те, що він образився на такі наліпки. Мовляв, що його чесну персону, якась сумнівна «марка» називає «під арештом». Він, скоріш за все, подзвонив головному «міліціанту» Чернігова і запевнив:

- Якщо не наведеш порядку в місті, то сам «підарештом» будеш. Те ж саме сказав головний міліціонер міста своїм районним начальникам, а ті своїм підлеглим. Ніхто не хоче ставати «підарештом». Також не хотів і тот «майдановець», який дивним чином знайшов наліпки біля зупинки.

Проще кажучи, міліція остаточно вирішила «зберегти» життя свого громадянина від антидержавних провокаційних дій. Бо, виявляється Янукович займає в нашій країні дуже високу посаду, сидить на вершині. І все, що не за нього – це протидержавне.

Наліпки на стовпах і будинках – це виявляється за законом комунальне хуліганство. І міліція одержала наказ – у нас в країні все настільки добре, що зосталися лише комунальні хулігани. Отже, в Києві студенти на Євромайдані заважали комунальним службам встановити ялинку – це комунальне хуліганство. «Беркутовці» виконали брудну працю – і майдан став чистим. Немає учасників Євромайдану – немає проблем.

Що ж до того «горе – активіста», якого міліція прийняла за «держзлочинця», то він виступав не як революціонер, а як працівник у компанії торгової марки «Да». А в нашій країні існує справжня конкурентна боротьба між торговими марками. Тому, допускаю, що торгова марка «ДА» вирішила зробити антирекламу та знищити репутацію торгової марки «Янукович».

Але, все ж таки така рекламна кампанія, якої в останній час дуже багато – лише засмічує наш Чернігів. Якщо бажаєте жити по – європейські, то треба і поводитися по – європейські. Проводити агіткампанії в електронних ЗМІ, та соціальних мережах.

Чесно скажу про те, що дуже здивувала чернігівська міліція. Послухайте тільки – для того, щоб затримати «рекламного злочинця» виїхало більш ніж 3 машини, а в них 9 міліціонерів на чолі з виконуючим обов’язки начальника міліції Чернігова та його заступником.

Але найбільш насторожує те, що усі хочуть зробити із нас дурнів, бо ми наче не розуміємо, що відбувається з нашою країною насправді.

Джерело: http://svoboda.fm/