18.10.2012

Хто псує імідж Чернігова?

У Чернігові пройшли збори клубу молодих політологів. На передодні виборів обговорювали тему впливу виборчих процесів на імідж міста. До яких тільки махінацій не додумуються кандидати у депутати, аби тільки отримати владу – негативна критика, звинувачення один одного, поливання брудом тощо.
Молодий політолог,Олександр Рись, вважає, що політики на передодні виборів тільки і думають про перемогу, не важливо яким чином вона достанеться і скільки бруду буде вилито. В свою чергу, вони зовсім не звертають уваги, що такими діями про місто формують негативні враження.
Думку клубу підтримав Андрійченко Володимир, кандидат у народні депутати (виборчий округ 205), журналіст. Додав, що дії таких кандидатів не несуть нічого окрім дискредитації міста. Розповідаючи про те, як у місті все погано, людина з другого регіону прочитавши це в інтернеті, складе собі таку думку, що дійсно у Чернігові не все добре. На прикладі США, додав, що серед різноманіття ідей та пропозицій, в цій державі пропонують різні методи покращення, але ж ніяк не ображають і не критикують інших кандидатів.
Різенко Ольга, прес-секретар ГМ «ОПОРА» на Чернігівщині, виявила у самому законі можливість використання чорного піару проти інших кандидатів, вже не раз були виявлені випадки недобросовісної конкуренції – та ж сама друкована продукція, де будь-якого кандидата поливають лайном.
За результатом такого піару, погане враження складається не тільки про кандидата, але страждає і громада Чернігова і туристична привабливість міста.
У суспільстві чорні технології породжують агресію друг проти друга, недовіру, розчарування. Про який патріотизм можна буде казати? Чи буде гордість за рідне місто? – Запитує інший кандидат у депутати, психолог, Віктор Мозговий. Поливати іншого брудом може лише той, хто в реальності не має чіткої програми розвитку.
На кінець засідання, учасники порадили чернігівцям не сваритися один з одним з приводу кандидатів, адже пройдуть вибори, політики роз’їдуться по своїм містам, а мешканцям ще жити в одному місті, дивитися друг другу в очі, простягати друг другу руки.