05.04.2013

Хибна тревога про мінування ринку

2 квітня приблизно о 10 годині ранку журналісти отримали інформацію про те, що ринок на Шерстянці замінований. Акули пера одразу ж вирушили на місце події, аби прояснити ситуацію. По приїзді на ринок ні саперів, ні бомби, ні натовпу людей, про який йшла мова у телефонній розмові, ніхто так і не виявив. За коментарями представники ЗМІ звернулися до працівників ринку.

Продавець Микола прояснив ситуацію таким чином: «Це було приблизно о восьмій ранку. Біля кавового апарату лежав предмет, який зовні нагадував дві великі батареї, вони були з’єднані дротами. Хтось викликав рятувальників, разом з ним до місця події прибули правоохоронні органи та швидка допомога. Ринок закрили приблизно за годину, а біла кавової кабіни зібрався натовп».

На думку свідка, це були навчання. У всякому разі, судячи з того, що він бачив, все відбувалось саме так. Все почалось з того, як до ринку з’їхалися високопоставлені посадовці на іномарках. Вони всі разом спостерігали за роботою саперів і знаходилися від макету бомби буквально в декількох кроках. Тобто періодично підходили подивитися, як ведуться роботи. Микола впевнений, що людина, яка цінує своє життя, в першу чергу відійде на безпечну відстань від предмета, який може вибухнути. Але цього не спостерігалося, тому можна зробити висновок, що керівники були повідомлені про справжнє походження «бомби» .

Ну а якщо це не вчення, то скоріш за все безглуздий жарт підлітків. До речі, в цьому місці вони гуляють дуже часто. Про рівень надійності охорони говорити тяжко, оскільки сторожі більше п’ють, аніж виконують свої безпосередні обов’язки. Напевно підлітки і скористались можливістю поглузувати та підкинули муляж бомби.

Коли свій коментар щодо даного інциденту дав начальник відділу зв’язків з громадськістю УМВС в Чернігівській області Сергій Бриль, все стало на свої місця. За його словами, нічого страшного там не сталося. Вилучений предмет відправлений на експертизу, але вже зараз можна з великою впевненістю сказати, що ніяких вибухових речовин там не було.

  • Гость: Вечно какие-то подонки играют, а после этого говорим, что плохо работает милиция
  • Гость: Советую школьникам поменьше баловаться, вскоре правоохранительные органы в любом случае придумают метод борьбы с шутниками