29.06.2013

Вольова перемога «Десни» на виїзді

Динамо Десна

Поєдинком «Динамо» Хмельницький – «Десна» Чернігів розпочався 12 тур Другої Ліги групи А. Фаворитами у цьому матчі були гості, але саме вони першими пропустили гол. Причому взяття воріт сталося вже на першій хвилині. Зробив це Віктор Станенко, який сильним ударом не залишив шансів голкіперу. Чернігівці могли пропустити ще один гол вже через чотири хвилини, але Олексія Тимченка підвела майстерність, а в деякій мірі і невдача. Не дивлячись на статус суперника, «Десна» довго не могла створити щось небезпечне у воріт господарів. Під завісу першої половини зустрічі гості отримали подарунок за свої старання. Відзначимо чудовий прохід у виконанні Луценка, який виконав простріл у штрафний майданчик. Там несподівано для всіх з’явився Чепурненко, саме він і пробив у нижній кут воріт.
Скоріш за все, Рябоконь знайшов необхідні слова для своїх підопічних під час перерви. Адже ті почали грати активніше, але до чогось небезпечного багаточисельні атаки не доводили. Та переломним став екватор другого тайму. Гравець «Десни» опинився з м’ячем у карному майданчику і був збитий Степаненком. Хоча багато хто вважає, що чернігівець намалював цей пенальті. Так чи інакше, даний епізод буде на його совісті, але суддя свого рішення змінювати не став і вказав на одинадцятиметрову відмітку. Кондратюк наніс ювелірний удар по воротам Фельде, внаслідок чого гості вирвались уперед.
Цей гол дуже вдарив по самолюбству динамівців, вони трохи розгубились. Гравці «Десни», в свою чергу, дещо заспокоїлись і взяли ініціативу до своїх рук. Їм навіть вдалось записати на свій рахунок третій гол. Захисники хмельницького клубу щось намудрували і цим скористався Вадим Мельник. Останньому ніхто не завадив пробити по воротам з лінії воротарського майданчику. Господарі сподівались завоювати в цій грі бодай одне очко. Тривожний дзвіночок для «Десни» залунав на 83 хвилині зустрічі, коли голкіпер після навісу не зміг утримати снаряд у своїх руках. М’я потрапив до Калайди, який у цьому епізоді справився зі своєю роботою. Місцеві вболівальники вже подумали, що їх рідна команда кине всі сили в атаку. Але цього не було, мабуть господарі боялись пропустити ще один гол. Знаючи силу суперника, такий розвиток подій можна було припустити. Поєдинок закінчився з рахунком 2:3 на користь команди із Чернігова. Після матчу гості продовжують бути головними претендентами на вихід до Першої Ліги.

• Гость: Поздоровляю нашу команду. пора вже підвищуватись у класі