28.04.2013

Волонтери збирали кошти для лікування дітей з вадами слуху

Під патронатом Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в Чернігові пройшла акція «Почуй світ». Захід тривав протягом двох днів та закінчився сьогодні. Його проведення було спрямовано на збір коштів для підростаючого покоління з вадами слуху. До участі в акції залучились волонтери у кількості 24-х чоловік. Переважно це були школярі та студенти чернігівських університетів, котрі не пожалкували вільного та часу задля чужого щастя. Окрім міського Центру, акцію підтримував благодійний фонд «Від серця до серця».  Участь у заході також взяли представники молодіжної організації «Жменя».

Волонтери отримали велике задоволення від того, що вони зробили свій внесок у допомогу дітям з вадами слуху. За словами активістів, цього року чернігівці були більш привітними, вони без вагань діставали кошти з гаманців на пожертвування молоді. Програма «Почуй світ» не є турніром із збирання коштів.

Але таки варто відзначити, що найбільшу користь принесла Юлія Коломбед, яка за допомогою громади зробила внесок на суму 1328 гривень 52 копійки. Ця дівчина нині навчається в Чернігівському державному технологічному університеті на факультеті «Соціальна робота». Скоріш за все, таких успіхів їй вдалося досягти завдяки знанням, отриманим у ВНЗ.

За словами Галини Приймук, участь в акції взяли не лише звичайні мешканці, а й депутати. Слова подяки на адресу представників влади вона висловила під час засідання міської ради. До речі, до зали засідань Галина завітала разом з волонтерами. Завдяки кропіткій праці у ході проведення акції «Почуй світ» команді у складі 24-х чоловік вдалось назбирати 8 тисяч 187 гривень та 34 копійки. Активісти впевнені, що вони зробили хороше діло і кілька дітей найближчим часом позбудуться проблем зі слухом.

  • Гость: Цікаво на скількох дітей вистачить цих коштів
  • Гость: Мені здається гроші підуть на купівлю обладнання, якщо захід проходив в рамках акції, то незабаром приєднаються і інвестори, головне це поштовх