19.09.2012

Володимир Хоменко: «Корюківська трагедія – повинна стати відомою всім»

70 років минуло з того часу як сталася трагедія в Корюківці, з цього приводу 11 вересня відбулося засідання організаційного комітету. На засіданні вирішувалися питання про заходи, що будуть проводитися у 2012-2013 роках.

Голова засідання проінформував присутніх, що проводиться планомірна робота облдержадміністрації щодо виконання Указу Президента України та постанови Верховної ради стосовно заходів у зв’язку з тим, що минуло 70 років з того часу як сталася Корюківська трагедія.

У м. Корюківка проведена Міжнародна наукова конференція щодо актуальних проблем партизансько-підпільного руху років Великої Вітчизняної Війни в Україні.

Облдержадміністрація сприяла тому, що був виданий альбом, що містить архівні матеріали з історії руху партизанів на Чернігівщині під назвою «Право на безсмертя», а також видання «Партизанська слава.».

Встановлення усього спискумешканцв м. Корюківка, які загибли у березні 1943 року – одна з важливіших частин даної роботи, встановлено більше ніж 16000 прізвищ.

Прийнято рішення обласною радою, на сесії, що відбулася 29 березня 2012 року про будівництво Меморіального комплексу на території площею 7 га. Керівник області, Володимир Хоменко, наголосив на тому, що про трагедію мають дізнатися всі.

Керівник області також надав інформацію стосовно пунктів, що значаться в розпорядженні КМУ, які облдержадміністрація має виконати:

– до кінця поточного року відремонтувати приміщення будинку культури району;

– реконструювати історичний музей м.Корюківка за розробленою проектно-кошторисною документацією;

– відремонтувати  дороги, що знаходяться біля м. Корюківка. Роботи з ремонту дороги будуть розпочаті на початку жовтня та завершаться у другій декаді місяця. Службою ремонту автодоріг зроблено закупівлю позлуг з ремонту на суму більш ніж 52 млн грн.