20.02.2013

Вічна проблема батьків і дітей довела до вбивства

У Куликовському районі, с. Авдіївці 70 річний батько наніс своєму 37 річному синові поранення ножем. Від отриманих травм, чоловік у лікарні помер. Причиною вбивства стало знущання над батьком сина, який дуже любив випити та постійно був напідпитку. Молодий чоловік працювати не хотів, а засобом для існування була лише батькова пенсія. Молодого чоловіка вже кодували, лікували у неврологічному диспансері, але нічого не допомагало.

Незабаром у гості чекали приїзду племінниці, тому батько вирішив зробити невеличке свято. Заради цього закололи порося, наробили ковбаси, щиро накрили на стіл, та не обійшлось без спиртних напоїв.

Після вдалого вечора, син провів родичку на автобус, а коли повернувся, між двома нетверезими чоловіками почала сварка, яка переросла у бійку. Син дуже сильно образив батька, який в свою чергу, штовхнув сина так, що той впав на підлогу. Вживаний алкоголь та дуже велика образа підштовхнула батька взяти у руки ніж, і вдарити ним свого сина. Лікарі виявилися безсильні, нанесена рана виявилася смертельною.

Після того, як на місце злочину приїхали співробітники міліції, батько навіть не намагався скрити сліди злочину та не виправдовував свій вчинок. Про синову смерть пожалкував, але не розкаявся. З його слів, син його не поважав, а постійно пив та знущався, як хотів.

Наразі триває слідство. Проти батька порушено кримінальну справу. Судитимуть його за статтею 121, частина 2 КК «умисне тяжке тілесне ушкодження», та передбачає позбавлення волі від 7 до 10 років.

  • Гость: У цього чоловіка взагалі серця немає, як таких земля тримає - питання
  • Гость: У вбивці замість серця камінюка, причому пробити її неможливо, як власне кажучи і совість