27.11.2012

В Олександрівці померло вже троє голов сільради

У Корюківському районі с.Олександрівка по черзі помирали три голови сільради, не відпрацювавши навіть свій срок. Кожен з них сидів в одному й тому ж кабінеті, народ каже, що там щось нечисто.

Олександрівка нараховує приблизно 800 мешканців. Нинішній голова жартує, що поки живий. Це Антон Редін, 30-річний молодий голова. На службу заступив у 2010 році.

Нинішній голова каже, що не боїться, але у кабінеті сидить іншому та ікони поставив. Він не розуміє чому всі троє хворіли,  наче й не Чорнобильська зона.

Свято-Покровська дерев’яна церква знаходиться перед сільрадою, нинішній голова сидить спиною до неї. Дідусі та бабусі,  що приходять до голови кажуть, що так сидіти не можна, а чому не пояснюють.

Математик, що був директором школи,  Олександр остапенко, 1957 року народження помер першим,  у серпні 2004 року. Кажуть,  що чоловік курив багато. Помер від раку легень. У нього лишилась жінка та двоє дітей.

Микола Петрик, учитель фізики головував після Остапенка. Прийшов на посаду у 2003 році, у березні 2005го помер від раку печінки. У цьому році йому б виповнилося 66. Жінка, троє дітей, онуки – залишилися самі.

Останній чоловік, що помер, був головою  у квітні 2006го. Анатолій Скоробогатий, 1962 року народження,  вів тракторну справу, учителював,  помер у липні 2007го. Говорять, що була у нього ішемічна хвороба серця. У Забарівській сільраді секретарем працює його жінка. Окрім жінки лишилися батьки та двоє дітей.

Після смерті Скоробогатого головою стала Наталія Василенко, що тоді працювала бухгалтером. Але сидіти лишилася у своєму кабінеті, тільки вивіски поміняла. У той кабінет іти побоялася.

У кабінеті, де раніше сиділа бухгалтер, і нині головує Антон Редін.

З кабінету, де сиділи померлі голови, зробили сільраду. Нині там працюють бухгалтер, 24х років і соціальний працівник. Кажуть, що не бояться.