10.09.2013

В обласному центрі з’явиться сучасний спорткомплекс

12

Під час засідання чернігівської міської ради, що пройшло учора, депутати розглянули питання стосовно виділення земельної ділянки для зведення спортивного комплексу. В результаті колегія ухвалила запит, тож забудовники матимуть у розпорядженні 1,25 гектара. Спорткомплекс розташовуватиметься на вулиці Пушкіна, він прийде на зміну комунальному підприємству «Міське дорожнє управління». За словами Олександра Соколова, ініціатором зведення установи стала Олена Костевич, якаа свого часу здобула на Олімпіаді золоту медаль. Звичайно, вона має велике бажання розвивати спорт в місті, яке зробило її відомою на всю країну.

Зазначимо, що держава виділила півтора мільйони гривень на побудову Центру. У ході наради свою думку висловили опозиціонери. У них є великі сумніви щодо можливості появи об’єкту таких масштабів. В якості альтернативи вони бачили лише один вихід – виставлення ділянки на аукціон. Та Микола Носко, що займає посаду ректора Чернігівського національного педагогічного університету, не погодився з такою думкою. За його словами, місто відчуває потребу у такому закладі. Адже згідно з проектом цей спортивний комплекс зможе приймати змагання міжнародного масштабу.

В якості прикладу Микола Носко привів волейбольну команду «Буревісник», яка виступає під егідою педуніверситету. Цей колектив має в своєму активі чималі досягнення, але спортсмени вимушені постійно змінювати базу через відсутність профільного закладу. Щодо існуючих спорткомплексів, то їх стан не відповідає міжнародним стандартам. Це проявляється не лише в зовнішньому вигляді, а й висоті стелі, освітленні, якості паркету, кількості сидячих місць, роздягалень та ін. Ідею щодо надання земельної ділянки для зведення спорткомплексу підтримали 27 депутатів із 44-х присутніх.

 

  • Гость: Обов'язково разом з сином найближчим часом відвідаю, головне щоб ціни залишались незмінними
  • Гость: Носко звичайниысенький хабарник рекртор-корупцыонер, до всього ж пустослов. Коли вын балатувався до мыськради то обыцяв выдновити та запустити недобудований басейн на вул.Савчука але жодноъ дыъ ставши депутатом не зробив.