09.09.2013

В обласному центрі пройшли Малі Олімпійські ігри

Нещодавно на спортивному майданчику чернігівської школи №10 пройшли Малі Олімпійські ігри. Обов’язки з організації заходу взяло на себе керівництво Центру роботи з дітьми та молоддю. Олімпіада пройшла за фінансової підтримки НОК України. Проводячи змагання, організатори поставили на меті залучити молоде покоління до здорового способу життя. До того ж, за допомогою подібних заходів діти спілкуються зі своїми однолітками та заводять нові знайомства. Головним гостем спортивного свята була Ніна Лемеш, котра має у своїй колекції нагороди з чемпіонатів світу та Європи з біатлону. Виступаючи з промовою, професійна спортсменка побажала дітям чесної боротьби та командної злагодженості.

Загалом на змаганнях було представлено вісім колективів, кожен із яких зібраний з представників двох клубів. Цього разу золоті медалі виборола команда «Динаміт», вона залишила позаду «Юніорів» та «вимпел». Варто зазначити, що всі учасники боролись до кінця, в таких заходах перемога не є головною.

Усі без виключення спортсмени отримали призи та Почесні грамоти. Та головним подарунком став комплект футбольних м’ячів. На думку організаторів, цей приз є найбільш актуальним в таку погоду та напередодні канікул.

Коли закінчиться літо, діти перебуватимуть в очікуванні холодної погоди, за якої пройдуть «Зимові Олімпійські розваги». Подібні заходи проводяться в Чернігові не вперше, керівництво школи №30 подякувало організаторам та представникам НОК України, адже без них змагання б не відбулись. Особисто Ніна Лемеш переконана у тому, що з кожним роком подібні заходи набуватимуть все більшої популярності. У разі виникнення бажання залучитись до здорового способу життя має можливість кожна дитина, дирекція Центру роботи з молоддю щиро запрошує до клубів за місцем проживання.

  • Гость: Действительно, что может быть лучше мячиков?Да для мальчишек это настоящий рай накануне лета
  • Гость: Цікаво, в яких умовах проходитимуть Зимові Олімпійськи ігри та чи матимуть вони великий попит