08.11.2013

В Чернігівщині розпочався «Єврореферендум»

5

Питання євроінтеграції є одним із найактуальніших у політичній сфері в наш час. Варто зазначити, що цю тему активно обговорюють не лише представники влади, а й громада. Думки щодо доцільності підписання документу про асоціацію з ЄС у населення розділились. Якщо брати до уваги західні регіони, то переважна більшість мешканців підтримує таку ідею. Це і не дивно, адже наші земляки часто бувають за кордоном і знають про переваги життя в Європі. А ось східні області не проявляють такої активності, мешканцям цих регіонів більше до вподоби мати справу з росіянами.

Чернігівські активісти організували процедуру збору підписів на підтримку проведення всенародного референдуму з євроінтеграції. Інформацію про компанію розповсюджував Олександр Ясенчук, котрий є одним із ініціаторів проекту. Як стало відомо, збір підписів розпочався ще 1 листопада. Найбільш активними є мешканці Прилук та обласного центру, але заходи проходять на території інших населених пунктів. Наразі триває перший етап реалізації проекту, його термін завершується 22 листопада.

У ході проведення Єврореферендуму мешканці Уряд визначиться з тим, у якому напрямі буде пересуватись далі. Зокрема, державна влада поставить всі крапки над «і» стосовно питання, де жити далі – в Європі, де значно вищі зарплати, більш якісні товари та доступні ціни на них, чи орієнтуватись на Росію. Сам Олександр Ясенчук нинішню ситуацію, в якій перебуває Україна, називає ординським болотом. Звичайно, цей вислів є різким, але він точно передає всю суть.

Варто зазначити, що в даний період збір підписів проходить не лише у Чернігівщині, а й на території Полтави та Одеси. Хоча ці заходи є лише невеличкою страховкою, оскільки ніякої юридичної сили думка громади наразі не має. Аналогічні процедури проводять в багатьох містах України і комуністи. Якщо ви теж бажаєте поставити підпис у підтримку підписання асоціації з ЄС, то потрібно підійти до намету з надписом «За європейське майбутнє».

У разі необхідності кожен громадянин отримає інформацію стосовно переваг євроінтеграції. Захід проходить в рамках всеукраїнської акції «Єврореферендум», її початок датований 30 жовтня, цього дня масштабна компанія взяла старт у Києві на Майдані Незалежності. До речі, підпис у підтримку євроінтеграції можна поставити у режимі онлайн.

  • Гость: Особисто я за підписання документа про асоціацію з ЄС, сам неодноразово бував в Європі, і знаю, що вона являє собою
  • Гость: Когда люди начнут употреблять европейские товары, они смогут убедится том, что выбор в пользу Европы является верным
  • Гость: какой референдум? кто его хочет ?видела эти списки- по 3 раза одни и те же фамилии. кто нормальный хочет, чтобы законы пиcаны не для народа ,кто хочет ,чтобы было как у вас сейчас или как пустые полки магазинов в в СССР !!?не хотите ?так надо все это менять и если, кто жил в ЕC, был в Европе, тот видел , как живут там люди.Cкажите, что у нас так не будет? -Будет!!!! надо только не поддаваться на провокации и менять все это. наш путь --это ЕС