25.04.2013

В 2012 році родина Дубіля значно покращила матеріальне становище

Поки вони працюють на благо Батьківщини, громада рахує їх доходи. Цього разу мова йде про Валерія Дубіля. Журналісти дізнались, що за весь минулий рік народний депутат заробив 189 тисяч гривень, середня місячна зарплатня в такому разі складає 15 700 грн. Але це стосується лише кишені самого нардепа, тоді як його родина стала багатшою більш ніж на мільйон гривень. Основним джерелом прибутку родини є продаж нерухомості. Нещодавно Валерій Дубіль оформив на себе квартиру у столиці, котра має площу 147 квадратних метрів. На жаль, інформація щодо її вартості так і залишається таємницею.

На сьогоднішній день «арсенал» майна його сім’ї дуже солідний. По-перше, це земельна ділянка площею 11,5 гектар, котра знаходиться у селищі Дідівка (Прилуцький район). На цій території розташований розкішний приватний будинок площею 530 квадратних метрів. Зауважте, дуже пристойне житло для людини, котра щомісячно заробляє трохи більше 15-ти тисяч гривень. До того ж, скоріш за все Валерій Дубіль є єдиним годувальником родини.

Звичайно, народний депутат має нерухомість і в обласному центрі, але вона доволі скромна. Площа цієї квартири сягає показника 78 квадратних метрів, що порівняно з колишніми об’єктами дуже мало. Сім’я представника влади не обмежується житлом, адже до Києва та Дідівки потрібно на чомусь їздити. В минулому році автопарк родини збагатився позашляховиком Audi Q7. Не можна не залишити осторонь відкритість Валерія Дубіля. Справа у тому, що в його декларації доступна уся інформація, котру народні депутати зазвичай приховують від мешканців. За допомогою цього документу населення має можливість дістати адреси усіх об’єктів, котрі належать родині нардепа. Окрім того, тут ще й можна дізнатись ідентифікаційний код. Такій відвертості позаздрить кожен політик.

  • Гость: Дивно, що уряд не контролює матеріальне становище влад міст тта областей. А може і контролює, тільки мовчить
  • Гость: Да всем уже давно известно, откуда у депутатов дополнительные источники дохода, просто все молчат об этом