27.07.2012

Українська біатлоністка дивом залишилась живою

Кінець минулого місяця міг стати трагічним для української біатлоністки. Цю сумну звістку повідомили представники Федерації біатлону України. Нині наші спортсмени проводять тренування в Чернігові на одній із трас. За їх словами, мало не розпрощалась зі своїм життям Ірина Варвинець. Ця дівчина вважається найсильнішою біатлоністкою держави, оскільки є чинною чемпіонкою Європи.
Володимир Бринзак, який займає посаду президента Федерації, розповів про події того дня. Стало відомо, що під час тренування на трасу виїхав легковий автомобіль, за його кермом перебував молодий чоловік, а в салоні сиділи пасажири. Транспортний засіб на великий швидкості мало не зачепив спортсменку. Не дивлячись на відсутність контакту Ірина отримала пошкодження і лікарі констатували наступне: перелом ключиці та струс мозку. Якщо реабілітація проходитиме успішно, то на лижі Варвинець зможе стати мінімум через півтора місяці. Хоча реальний термін відновлення складає 8 тижнів.
Свої коментарії дала і біатлоністка. Вона повідомила, що під час тренування їхала по спуску і в один момент на трасу виїхав автомобіль. На тій ділянці неможливо було зупинитись, тому Ірина прийняла рішення направити лижі у траву. Звичайно ж, без травм не обійшлось. До речі, неприємного інциденту можна було уникнути. Спочатку спортсменка подумала, що має шанс розминутись з транспортним засобом, оскільки він пересувався досить швидко. Але на заваді став причіп, тому, як ви розумієте, наслідки могли б бути фатальними.
Дуже жаль, що окрім перемог, на початку яскравої кар’єри біатлоністки стався і такий неприємний випадок. Її вік складає лише 20 років, і не дивлячись на це, вона змогла завоювати золоті медалі на Чемпіонаті Європи, який приходив у чеському містечку Брезно-Осрбльє. А в спринті в юніорському розряді Варвинець стала срібряною призеркою. Окрім цих медалей, Ірина змогла увезти з країни пивоваріння і бронзову медаль. Третє місце дівчина посіла за результатами виступів за збірну України в змішаній естафеті. Останньою нагородою 20-річної спортсменки є бронза. Вона була завойована у цьому році, коли Ірина мірялась силами на чемпіонаті світу, який проходив у Контіолахті (Фінляндія). У жіночій естафеті за результатами змагань українка посіла третю сходинку. Це наша надія, котрою раніше була Олена Зубрилова. Та сподіваймося, що на відміну від неї, Варвинець не змінить українське громадянство на білоруське та буде прославляти рідну країну.

  • Гость: Головне, що сьогодні все нормально, звичайно епізод дуже неприємний, бажаю здоров'я спортсменам
  • Гость: Странно, как на горнолыжной трассе вообще оказался автомобиль, в следующий раз последствия могут быть гораздо хуже