07.11.2013

Учнівська молодь слухала про переваги контрактної служби в армії

1

Представники Чернігівського військ комісаріату агітують місцеву молодь до служби у Збройних Силах України на контрактній основі. Нещодавно з метою популяризації армії військовослужбовці провели низку заходів для школярів та студентів. Проходив захід у приміщенні обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка. А ініціатором такої зустрічі став Центр зайнятості. Прослухати цінну інформацію запросили випускників навчальних закладів, студентів та старшокласників.

Цього дня до Чернігова приїздили представники усіх військових частин області. Кожен із них надав детальну інформацію щодо переваг служби у Збройних Силах на контрактній основі. Під керівництвом заступника головного комісара Чернігова молодь ознайомилась з вакансіями, які сьогодні може запропонувати армія. На основі цих даних фахівці оцінили подальші перспективи юних мешканців міста. Представники військових частин закликали учнівську молодь по закінченні школи вступати в ряди Збройних Сил України, оскільки нині ця професія є гідною, авторитетною та високооплачуваною. А все завдяки останнім реформам, котрі проводяться згідно з наказом Віктора Януковича.

Мешканці Чернігова не лише слухали військовослужбовців, а й провели з ними бесіду, надали низку запитань, на які отримали вичерпні відповіді. Гостям театру розповіли про умови, в яких нині перебувають солдати, котрі проходять службу в армії на контрактній основі. Як стало відомо, нині військові частини мають потребу у командирах танків та відділень, гранатометників, водіїв та електриків. Таку інформація надав Іван Мєдвєдєв, котрий є заступником керівника командира батальйону з виховної роботи з 1-ї танкової бригади.

Як стало відомо, процедура набору солдат проходить за системою «Військкомат – військова частина». Тобто, по прибутті до частини громадянин отримує форму та усі необхідні документи, після чого направляється на навчання з метою отримання знань за обраним фахом. Як свідчить досвід останніх місяців, нині попит на військові вакансії дуже великий, тому юнак має відповідати суворим критеріям. Особлива увага приділяється дисципліні, стану здоров’я та рівню фізичної підготовки. За допомогою такого заходу багато хто з хлопців виявив бажання пов’язати свою подальшу долю з військовою галуззю. Тож не виключно, що незабаром чисельність контрактників у Чернігові значно зросте.

  • Гость: Потрапити на контрактну службу не так то й легко, здоров'я має бути немов у космонавта