28.01.2013

У Чернігові попався серійний злочинець

За останні місяці, спритний молодик вдало грабував недобудови в мікрорайонах Бобровиця та Олександрівка. Місця він вибирав малолюдні, здобиччю він вибирав саме цінне в будівництві, в основному це був електроінструмент, бензопили, компресори та інші, які легко можна було збути та коштував він недешево. І користується широким попитом. Зловмисник уночі проникав до недобудованих приміщень, або туди, де вже велися внутрішні роботи і викрадав приладдя. Свідків злодіянь не було, бо ввечері ці місця безлюдні, і навкруги такі ж самі недобудови. Тому злодій спокій виламував двері, вибивав стекло і виносів з приміщення все, що було потрібно.

Співробітники міліції звернули уваги на кількість поданих заяв про факти крадіжок, які протягом декількох місяців надходили до відділку постійно.  Почали збирати необхідну інформацію, але відсутність показань свідків, справу ніяк не вдавалося розкрити. Почерк крадіжок був однаковий, співробітники міліції ще звернули увагу на те, що подібні злочини вже скоювались 5 років тому, а саме недавно засуджений тоді зловмисник вийшов на волю. Тому почерк злодія було розкрито.

Молодого 35 річного чоловіка затримали вдома після чергової скоєної крадіжки. Зловмисник вже «обмивав» вдалий похід. Після звільнення з місцб позбавлення волі, чоловік ніде не працював. І щоб було за що пити, він знову почав красти.

Крадене майно збував на ринках, звичайно за низькими цінами, пояснюючи покупцям, що у нього настали скрутні часи і він продає своє майно.

У злочинця на рахунку було встановлено 20 подібних крадіжок. На даний момент він знаходиться у слідчому ізоляторі, триває слідство. За крадіжки молодому чоловікові світить від 3 до 6 років позбавлення волі.

  • Гость: Молодцы милиционеры, но лучше проводить профилактику, чтобы таких неприятных инцидентов вообще не возникало