01.09.2014

У Чернігівському військовому ліцею відсвяткували Перший дзвоник

4

Цього разу до святкування Першого дзвоника Чернігівського військового ліцею була прикута чимала увага. Участь в урочистій церемонії взяв Сергій Журман, котрий займає посаду заступника губернатора. Також на лінійці були присутні інші посадовці та представники військової сфери. Першим до винуватців заходу звернувся керівник ліцею, який зазначив, що цього разу з 1 вересня у навчальному закладі здобуватимуть освіту 160 юнаків. Серед них 71% є мешканцями Чернігівської області, а решта прибула з інших регіонів. У стінах даного ліцею проходить підготовка для вступу у військові вищі, хоча чимало випускників обирають цивільні професії. Якби там не було, а дотримання дисципліни та порядку нікому не завадить у повсякденному житті.

За словами Сергія Журмана, для ліцеїстів початок навчання є дуже важливим кроком. Цей період можна назвати черговим етапом змужніння та самостійності. Посадовець закликав батьків ліцеїстів не хвилюватись, адже вони віддали своїх дітей у надійні руки. Заступник губернатора висловив сподівання, що випускникам закладу не доведеться у майбутньому застосовувати зброю за її призначенням. По закінченні виступу кращі викладачі ліцею отримали із рук пана Журмана нагороди.

Надалі був ще один важливий етап проведення заходу – посвята. У ході її проведення новоспечені ліцеїсти дали присягу прикладати усі зусилля для навчання, а також покращувати свою фізичну форму. У разі дотримання даної клятви у них не виникне проблем під час вступної кампанії. Також переважна більшість випускників навчального закладу знайдуть собі місце у житті. Урочиста церемонія святкування Першого дзвоника звершилась підняттям Державного прапора та виконанням Гімну.