01.10.2012

Тренінг для журналістів «Демократія. Україна 2012. ЗМІ. Вибори»

В обласному центрі  6 та 7 вересня для журналістів і редакторів ЗМІ відбувся інформаційно-навчальний тренінг «ЗМІ. Демократія. Україна 2012. Вибори.».Підтримали проведення даного тренінгу Посольство Федеративної Республіки Німеччина в Україні, Державний комітет радіомовлення та телебачення України, ВГО  “Демократична дія”,  управління у справах  інформації та преси.

У перший день обговорювалися питання законодавчого та інформаційного аспекту виборчої кампанії в Україні у 2012 році; планування роботи під час виборчої кампанії; особливості роботи медіа у період парламентської кампанії за досвідом Чернігівщини.

Перед журналістами та керівниками ЗМІ Чернігівщини виступали медіа-тренери, редактори журналів, перший секретар Національної спілки журналістів України – Сергій Томіленко та керівники організацій, що підтримують даний тренінг.

Другого дня пройшло спілкування слухачів зЛюбов’ю Глєбовой,  доцентом та координатором проектів «Демократична дія» та  виконавчим директором Центру стратегічних досліджень та міжнародної безпеки. Відбувається дискусія з комунікативних стратегій та інформаційної політики, проводиться групова робота з узагальнення досвіду та знань з приводу ефективного та об’єктивного висвітлення виборчого процесу.  Учасники тренінгу обмінюються досвідом щодо громадських та політичних подій, висвітлення виборчих питань.

Всі учасники по закінченню тренінгу отримали  сертифікати.

Даний захід дуже важливий для того, щоб ЗМІ недопускали порушення закону України, що стосується виборів народних депутатів України, на чому постійно акцентується увага Віктора Януковича,  Президента України.

  • Гость: Для журналістів цікавий та корисний захід, приємно, що у його проведенні підтримували європейці