22.06.2013

Телефонних «терористів» міліція виявляє за допомогою робота

Відтепер правоохоронні органи прикладатимуть усіх зусиль для знаходження телефонних «терористів», котрі зазвичай повідомляють про мінування закладів. В більшості випадків ця інформація виявляється хибною, але міліція та бійці МНС витрачають час і кошти на проведення заходів. Частіше всіх до правоохоронців телефонують підлітки, а за їх вчинки доводиться сплачувати батькам. Якщо новину про закладену бомбу повідомляють дорослі, то вони ризикують позбавитись не лише грошей, а й волі. В Україні є багато подібних випадків.

Нещодавно до відділку зателефонував уродженець Чернігівської області. У розмові з міліціонерами він повідомив про мінування залізнодорожнього вокзалу. При цьому чоловік вимагав покликати до слухавки керівника. При цьому фахівці з’ясували, що їх співрозмовник перебував у нетверезому стані. Як з’ясувалось пізніше, громадянин трохи перебрав алкоголю під час корпоративної вечірки. Для доказу вини зловмисників останнім часом міліціонери використовують сучасне обладнання. Причому новітні технології абсолютно стійкі до хитрощів злочинців, котрі полюбляють змінювати голос або навіть змінювати телефони. В наш час телефонний тероризм карається трьома роками позбавлення волі.

Як стало відомо, чималу роль відіграють результати фоноскопічної експертизи. Ця процедура є чи не єдиним доказом вини підозрюваного, адже вона допомагає встановити приналежність голосу певній людині. Міліціонери розподіляють дзвінки на «корисні» та «некорисні». До першої категорії відносяться повідомлення школярів, котрі ставлять мету зірвати урок. Частіше всього такі явища спостерігаються в період контрольних робіт.

А ось один правоохоронець згадує випадок, коли до відділку зателефонувала жінка і повідомила, що на місці святкування весілля закладена бомба. Такі міри представниця слабої статі застосувала з метою зірвати захід. Останнім часом з’являється все більше панікерів, а все із-за надзвичайного випадку у Дніпропетровську річної давнини. Після цього інциденту громада лякається підозрілих предметів. В такому випадку великі обов’язки покладені на робота. Це обладнання здатне не лише виявляти речі сумнівного характеру, а й балакати. Звісно, коштує робот чималих коштів, але його допомога безцінна.

  • Гость: Пора уже приступать к активным действиям, а то хватит израсходовать скромный бюджет управления
  • Гость: Интересно бы посмотреть на принцип работы оборудования, неужел теперь количество звонок уменьшиться