25.08.2012

Свято за гратами для дітлахів

Засуджені жінки Чернігівської  виправної  колонії № 44 для своїх дітей свято на основі двох найвідоміших дитячих казок «Бременські музиканти» та «Теремок».

Ця інформація стала відома завдяки прес-служби управління державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області.

Діти, вийшовши  з приміщення на  майданчик на прогулянку, опинились у країні казокє

Олена Самовська – начальник Будинку дитини при виправній колонії м. Чернігів, зауважила, що провести таке свято для дітей запропонували самі ув’язнені.

Театр для малюків – це веселі ігри, дослідження, мандрівки, а для мам, які знаходяться за гратами – кропітка праця, яка спланована ретельно та спрямована на виховння дітей.

В колоніїї дуже радіють таким святам, а найбільше – коли ініціатива проявлена саме засудженими. Вони шили костюми, самостіно проводили репетиції, обирали казки, це і є шляхом до турботи про життя своєї дитини та своє життя, шлях до виправлення.

Діти виконували роль артистів, глядачів та героїв казок.  Кожна дитина отрималау подарунок солодощі та призи. А мамам, які за власною ініціативою, влаштували свято, біли вручені від адміністрації сюрпризи – косметика.

Начальник Будинку дитини, який знаходиться при Чернігівській виправній колонії № 44, зазначила, що дуже приємно бачити сяючі очі дітлахів, які знаходяться в даному закладі. Вона вважає, що мамам вдалося влаштувати для своїх діток справжнє свято, тому що  малюки чекають від свята дива та подарунків. Усе це вони отримали завдяки ініціативі засуджених.

  • Гость: Правильный шаг со стороны руководства, женщины хотя и совершили преступления, но их дети не должны страдать от этого