28.06.2013

«Свободівець» презентував Національну Конституцію

Опозиціонери відомі тим, що завжди свята відзначають по особливому. З нагоди Дня Конституції представники партії «Свобода» розробили власний документ, котрий є основним законом країни. Новий проект представив громаді Руслан Марцинків. За словами політика, Національна Конституція України була розроблена з метою збільшення нашої популяції. Адже ні для кого не є таємницею той факт, що з кожним роком дедалі більше українців виїжджають за кордон. У більшості випадків причина полягає саме у законах.

Як стало відомо, нова Конституція передбачає зміцнення стосунків між чоловіком та жінкою, а також проведення заходів, спрямованих на покращення ставлення дітей до матерів. Саме для цього колеги Руслана Марцинківа запропонували заборонити здійснення абортів на території України. Олег Тягнибок закликає взяти приклад з Європи, де передчасне переривання життя, незалежно від того, людина це чи ембріон, карається законом. До того ж, чимало вагітних жінок приїжджають до України з метою здійснити аборт, оскільки за кордоном такі процедури заборонені. Це негативно відображається на репутації держави.

У новій Конституції є деякі постанови, які суперечать правам людини. Зокрема, мова йдеться про введення смертної кари, адже згідно з чинним законодавством, ніхто не має права позбавляти громадянина життя. Окрім того, націоналісти мають намір ввести закон про відклик суддів, а також обмежити термін дії повноважень депутатів Верховної Ради та Голови Уряду. Таким чином «свободівці» жадають віднести представників влади до категорії звичайних людей. Одним із основних пунктів Національної Конституції є введення президентської форми правління. Чесно кажучи, окремі пропозиції дуже насторожують. Справа у тому, що партія Тягнибока запропонувала розділити Україну на 300 повітів. Також в новому законі мова йде про становлення інституту місцевого самоврядування.

Народний депутат від партії «Свобода» вважає, що всі ці дії допоможуть зберегти українську націю. Водночас Руслан Марцинків стверджує, що зазвичай зміни до Конституції вносяться в інтересах певних діячів, це ні до чого хорошого не призводить. Дуже цікаво буде спостерігати за тим, як «свободівці» представлятимуть розроблене ними законодавство під час сесії Верховної Ради. Звичайно, якщо ця подія взагалі відбудеться.

  • Гость: Хотлось бы спросить, каким образом "Свобода" хочет поделить Украину на 300 уездов
  • Гость: Я хоча і є прихильником цієї партії, але згоден з автором, деякі постанови чесно кажучи неадекватні