25.09.2013

«Свободівці» подарували дітям-сиротам солодоці

Мешканці Чернігова переконалися у тому, що опозиціонери можуть не лише протидіяти чинній владі, а й робити користь населенню. Напередодні Великодня представники політичного об’єднання «Свобода» завітали до обласного НВО, де виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Діти з нетерпінням очікували цього свята, оскільки знають, що в такі дні їм обов’язково подарують солодощі. Так трапилось і цього разу, підопічні Олега Тягнибока прийшли до навчального закладу з цукерками та фруктами, придбаними за кошти чернігівських підприємців. Діти дуже зраділи візиту «свободівців» не лише через подарунки. Справа у тому, що в такі моменти вони почувають додаткову турботу.

За словами Сергія Кропиви, Великдень є сімейним святом. Звичайно, малечі теж хочеться перебувати в Христове Воскресіння у родині, але такої змоги сироти не мають. Тому представники організації «Свобода» зробили усе можливе, аби діти відчули сімейну любов та турботу. Краще всього зробити це за допомогою подарунків, оскільки вони символізують усі вище перелічені якості. 4 травня з облич дітей не сходили посмішки, це свідчило про те, що свято вдалося.

Варто зазначити, що заклад розрахований на 20 сиріт, віком від 3 до 18 років. Та на сьогоднішній день приміщення дещо переповнене, адже тут здобувають освіту 23 дитини. Як наслідок, керівництву установи доводиться прохати фінансової допомоги у представників соціально-відповідального бізнесу, адже бюджетних коштів на утримання навчально-виховного комплексу не вистачає. Дирекція закладу завжди напоготові відчинити двері для підприємців, котрі бажають пожертвувати власні гроші задля доброї справи. Адже потрібно пам’ятати, що діти – це наше майбутнє. Можливо, сьогодні в цій установі виховуються майбутні політики та бізнесмени.

  • Гость: Хотя я и не имею отношения к этому события, но искренне рад за детишек, один из немногочисленных радостных дней в их жизни