28.03.2014

Студенти з усієї країни зберуться у Чернігові для участі у нараді

11

31 березня має відбутися нарада, головними учасниками якої стануть представники студентства з десяти найпопулярніших університетів України. Проведення цього заходу очікується на базі Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка. Представники самоврядування серед студентів та відділ виховної роботи університету стали ініціаторами проведення даної наради, про що стверджує Анатолій Тимошенко – проректор із виховної роботи університету.

За його словами, лише народна дипломатія має силу зарадити глобальній кризі, яка на даний момент супроводжує Україну, а саме її економіку та духовний стан. Анатолій Тимошенко вважає, що студентство України можна вважати моральним та інтелектуальним авангардом молоді нашої держави. Із цього неодмінно виникає питання, чому б представникам студентства, що представляють різні регіони України та мають різні думки, різну ментальність та навіть різні етнічні групи та конфесії, не запровадити у своїй батьківщині злагоду, мир та суспільного прощення. Тому було вирішено, що саме представники студентства зможуть впоратися з цим завданням, консолідувати суспільство та викоренити упередженість та радикальність.

У найближчі дні очікується прибуття на старовинну Чернігівську землю мають приїхати студенти із Львову, Донецька, Харкова, Миколаєва, Луцька, Івано-Франківська та Чернівців. Їх місія буде полягати у виробленні та символічному підписанні меморандуму. Викладачі університету сподіваються, що славна Чернігово-Сіверська земля зможе надихнути представників студентства на те, щоб підібрати дії, які зможуть споріднити Захід, Схід, Північ та Південь нашої держави. Захід буде тривати два дні – 31 березня та 1 квітня.