21.07.2013

Студенти юридичного коледжу отримали дипломи

В перший день вихідних на території Пагорбу Слави пройшли урочистості з нагоди випуску 19-ти офіцерів, котрі зовсім нещодавно ще були студентами Чернігівського юридичного коледжу пенітенціарної служби України. Цього року навчання закінчили 193 курсанти за направленням «правоохоронна діяльність», із них 143 стали молодшими спеціалістами та ще 50 випускників отримали звання бакалавра. Участь у церемонії вручення дипломів взяли посадовці Державної пенітенціарної служби. Переважна більшість з них є керівниками відділів. Із рук поважних осіб 19 випускників отримали дипломи з відзнакою, що позитивно відобразиться на їх кар’єрі.

Першим до новоспечених офіцерів звернувся Олександр Олійник, що є керівником навчального закладу. Очільник коледжу акцентував увагу колишніх студентів на тому, що вони продовжують рух в доросле життя, на даний момент їм необхідно зробити остаточний вибір. При цьому Олександр Іванович зазначив, що на своєму шляху офіцери зіштовхуватимуться з багатьма труднощами, але їх необхідно з честю здолати.

Пан Олійник висловив сподівання, що викладачі надали курсантам усі необхідні знання, адже вони застосовували європейські підходи у питаннях поводження із засудженими. Також на офіцерів покладено завдання допомагати засудженим, аби після виходу з місць позбавлення волі вони знайшли себе у суспільстві. Після цього курсантів привітав Сергій Зінченко, який займає посаду керівника департаменту по роботі з персоналом. Він приєднався до слів свого колеги та побажав реалізувати отримані у коледжі знання. При цьому генерал-майор зазначив, що ці випускники є майбутнім Державної пенітенціарної служби України. Тож посадовець побажав усім курсантам вдалої кар’єри.

Далі за планом була традиційна посвята, яку провів Настоятель храму Архістратига Михаїла отець Іоан. За видовищем спостерігали близькі та рідні молодих офіцерів. Звичайно, усі випускники не мали можливості особисто подякувати керівництво та педагогічний склад коледжу, тому від них зробила це Олена Шпак. Стоячи біля мікрофону, жінка зазначила, що викладачі надали студентам корисну інформацію, котра знадобиться їм в подальшому. Також працівники закладу навчили своїх підлеглих бути чемними та справедливими. Завершилась церемонія вручення дипломів салютом та урочистим маршем. Таким чином молоді офіцери крокували у самостійне життя і за традицією підкидували уверх монети.

  • Гость: Остается пожелать удачи ребятам, если власти уделяют внимание этой службе, то контроль за злоумышленниками вероятно будет вестись на более высоком уровне
  • Гость: Неледко придется этим ребятам на службе, знаю по опыту своих знакомых