11.04.2013

Студенти ЧДПУ готові до сімейного життя

Ольга Передерій та Юрій Ольховик представляли Чернігівський державний педагогічний університет в конкурсі «Крок до сімейного життя». Цей захід проходить в обласному центрі щороку. Його організацією займаються спеціалісти із Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Суть благодійного проекту полягає у перевірці готовності молодого покоління до дорослого сімейного життя. Усі учасники з повною відповідальністю віднеслись до конкурсу. Аби їм не було сумно, організатори запропонували тяжкі завдання. Для їх виконання хлопцям та дівчатам довелось добряче потренуватись вдома.

Наявність таланту не є запорукою успіху в даному випадку. Перемогти могли сім’янини, котрі спроможна швидко усувати проблеми побутового характеру. Особливу увагу представники молодого покоління приділили плануванню сімейного бюджету та розподілу обов’язків. Далеко не кожному вдалось впоратись із цим завданням.

Деякі псевдородини спромоглися вирішити юридичні питання. Протягом акції кожен учасник неодноразово опинявся в нестандартних і водночас цікавих ситуаціях. Як виявилось, далеко не всім сподобалось сімейне життя.

Юрій Ольховик та Ольга Передерій навчаються на спеціальності «Управління персонлом та економіка праці». Їм вдалось впоратись з усіма завданнями, в результаті чого вони посіли заслужене перше місце у номінації «Творча пара». Викладачі та товариші цих студентів сподіваються, що такий підхід допоможе їм у житті. Адже творчі люди завжди знайдуть вихід із будь-якої ситуації, незалежно від ступені їх тяжкості. Юрій та Ольга ведуть активний спосіб життя, вони неодноразово брали участь у подібних заходах. До речі, ці юнаки є членами університетської команди КВК. Дуже приємно спостерігати за тим, як вони впевнено крокують вперед, без проблем долаючи перешкоди.

  • Гость: Це лише імітація, хотілося б подивитись на студентів в реальному сімейному житті
  • Гость: Я почему-то уверен, что справились бы, ведь условия приближенные к реальным