25.06.2014

Спортивне життя на Чернігівщині

i

В ході проведення чергової наради у місті Чернігові заступник начальника з фізичної культури та спорту доклав про стан спорту на сьогодні вищих спортивних досягнень. Також було відмічено, що відповідно Закону України «Про фізичну культуру і спорт» цей напрямок у спорті забезпечує залучення спортсменів з резервних фондів, для подальшої підготовки їх участі у майбутніх спортивних звершеннях.

Розвиток даного виду спорту на рівні держави забезпечують збірні команди країни та окремі представники у сфері фізичної культури. У місті займаються розвитком даного виду спорту дві школи вищої спортивної майстерності, центр олімпійської підготовки біатлоністів, регіональний Центр фізичної культури і спорту «Інваспорт», спортивні клуби та федерації з видів спорту,

У проведених Чемпіонатах в країні постійно приймає участь спортивний клуб «Легенда» — команда з гри у футбол . Вже 17 років вона є безперечним лідером серед футболу в країні серед жінок. Клуб був шість разів Чемпіоном України, також дев’ять раз приносив команді срібні нагороди та два рази бронзові. Взимку минулого 2013 року команда взяла перемогу у Чемпіонаті України.

Міська влада забезпечує соціальний захист місцевих спортсменів і тренерів, так у 2013 році були виплачені грошові премії переможцям і призерам міжнародних змагань які урочисто вручав міський голова.

У 2013 році учасники Центра  приймали учать у чемпіонатах  всередині країни, так і на міжнародному рівні.

Для того, щоб у Центрі мали змогу повноцінно працювати придбали техніку, меблі для офісів, 5 автомобілів, спортивний інвентар, медикаменти, масажні столи, і все це за рахунок державного бюджету.

Сьогодні спорт вищих досягнень у місті перебуває на найвищому рівні, підібраний склад висококваліфікованих тренерів дозволяє спортивним школам проводити ретельну підготовку у напряму спортивного резерву, який буде в майбутньому поповнювати збірні команди області та в цілому команди по Україні.

За матеріалами сайту : http://www.chernigiv-rada.gov.ua