20.09.2012

Слухання по справі кандидата проти засобів масової інформаціі

З 206 в.о. до суду Новозаводського району у м.Чернігів звернувся кандидат Владислав Атрошенко. Він спростовує інформацію про свою причетність до ТОВ «Основа» та вимагає, щоб дія ліцензії газети, що публікує неправдиву інформацію,  була призупинена до кінця виборів.

У газеті «Сіверщина» та на її сайті було опубліковано серію статей, що стосується зникнення телеканалу кабельного оператора «Основа», який є опозиційним. Владислава Атрошенка обурило те, що у публікаціях газети було сказано, що ніби він є неофіційним директором ТОВ «Основа».

Юрист ТОВ «Основа», який виступив у цій справі третьою стороною, подав до суду уставні документи які підтверджували, що Владислав Артрошенко не є ні засновником, ні акціонером підприємства , і що до даної структури не має ніякого відношення.

Цього ж дня  14 вересня  Атрошенко на сторінці в мережі  Фейсбук зізнався, що, його позов проти «Сіверщини» був  емоційною реакцією на останню публікацію. Він зазначив, що відкликає свій позов за умови, якщо колектив газети надрукує спростування інформації , яка щодо нього є неправдивою.

14 вересня під головуванням судді Цибенко І.В. відбулося судове слухання по справі Атрошенко, яке завершилося о 21 годині.

Суд своїм рішенням позов Атрошенка відхилив та пояснив йому, що такі питання вирішуються  у порядку цивільного судочинства.