03.02.2013

Силач завітав до Менської виправної колонії № 91

Засуджені почали готуватися до Богатирських ігор. Керівництвом управління, з метою активізації спортивного життя засуджених та підтримки здоров’я, серед засуджених Менської виправної колонії № 91 було прийнято рішення провести Богатирські ігри, в якій утримуються колишні співробітники правоохоронних органів.

Олександр Пеканов, триразовий чемпіоном світу та багаторазовий призер престижних міжнародних турнірів з богатирського багатоборства та рекордсмен світу у вправі “Мертва тяга”, заслужений майстер спорту України з Чернігова завітав до колонії для відбірного туру.

Але завітав не просто так, у колонії він влаштував спочатку початковий етап конкурсу. Олександр привіз із собою все своє спортивне спорядження богатиря: газові балони з ручками, які використовуються у вправі “Прогулянка фермера”, “легке” бревно вагою 80 кг та гантелю на 60 кг. Бажаючих спробувати власні сили, не дивлячись на те, що вправи були дуже складні, виявилось немало – 40 чоловік. Та вікова категорія виявилася різноманітною. Самим молодшим був 20 річній ув’язнений, а самий найстарший мав 50 років.

Незважаючи на те, що програма випробувань була дуже складною – але всі бажаючі мали змогу спробувати свої сили. Натхненні побаченим, засуджені чоловіки, змагались на більшу кількість піднімань над головою 80 кілограмового вантажу. До богатиря їм звісно було далеко, проте всі отримали можливість показати свою міць. Олександр Пеканов під час проходження всіх вправ розповідав про техніку підйому ваги та розкрив деякі професійні секрети богатиря. Загалом, багатьох засуджених цікавив і життєвий шлях силача, участь у різних конкурсах, різниця між українськими та іноземними богатирями.

Коли змагання були завершені, Олександр Пеканов, до самого конкурсу відібрав 10 чоловік, які показали найкращу техніку та найвагоміші результати.

Олексанлр Пеканов зазначив, що проведення конкурсу відбудеться навесні. За його словами, він не очікував, що що серед чоловіків даного закладу буде стільки силачів. Незважаючи на те, що вони не являються професійними спортсменами, та навіть не мають спеціальної підготовки – усі вони показали відмінні неймовірні результати.

Олександр Доробалюк — начальник управління Державної пенітенціарної служби в Чернігівській області зазначив, що турнір набере значного розмаху, вправи будуть видовищні та складні, а керівництво колонії надасть можливість богатирю провести ті вправи, які він запропонує засудженим, навіть якщо це буде вправа буксировки автомобіля.

  • Гость: Правильно сделал спортсмен, заключенные хоть и живут за решеткой, но все равно это люди, нужно им помогать
  • Гость: Быть может богатырь на главной площади города когда-нибудь покажет мастер-класс