04.11.2012

Семінар по підпункту 200.1 відбувся у центрі підвищення кваліфікації

Відкрили семінар керівники центру та їх керівництво: Володимир Бойко – директор підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів;  Сухоруков віктор- начальник відділу кадрової роботи облдержадміністрації; Наталія Камінська , що займає посаду головного спеціалісту  відділу методичного забезпечення діяльності кадрових служб;Анжела Кукуля, що завідуває сектором управління персоналом.

Семінар відвідали посадовці у кількості 131 співробітник: начальники відділів апаратів облдержадміністрації, представники кадрових служб та її підрозділів та представництв за територією центральних органів виконвлади.

Представники комісій з підготовки профілів професійної компетенції райдержадміністрацій мали змогу взяти участь у семінарі з допомогою відеоконференцзв’язку.

Те, що для посадовців, що працюють в органах державної влади ключовим є питання модернізації державної служби, наголошувалося під час відкриття. Протягом усього семінару розглядався порядок проведення конкурсу  заміщення посад в органах держвлади, питання функціонування служб персоналу під час впровадження нового законодавства про держслужбу, про поточний стан реалізації адмінреформи.

Слухачі ознайомилися з особливостями розробки профілів профкомпетентності, проведення функціонального обстеження органів виконавчої влади та іншими питаннями. На сайті центру можна переглянути інформацію та відеозвіт про семінар.

  • Гость: Захід видався дуже цікавим, почув на ньому чимало нової для себе інформації
  • Гость: Уверен семинар принесет пользу нашим специалистам, такие мероприятия всегда оказывают положительный эффект
  • Гость: Давно искала эту информацию, спасибо.