07.04.2013

Розпочалося з карт, а закінчилось вбивством

До Прилуцького відділку міліції зателефонував місцевий житель, котрий повідомив, що у під’їзді будинку, в якому він мешкає, виявлено закривавлений труп чоловіка. Правоохоронці одразу ж виїхали за вказаними координатами та розпочали виконувати комплекс стандартних заходів. Неозброєним оком було видно, що чоловік помер від багаточисельних ножових поранень. До речі, його вік складавлише 23 роки. Завдяки оперативним діям, правоохоронцям вдалось швидко знайти вбивцю по гарячим слідам. Вже через декілька годин він давав свідчення в прилуцькому відділку міліції.

Хоча спочатку зловмисник заперечував свою провину, але досвідчені співробітники МВС перелічили йому ряд факторів, котрі вказали саме на нього. Тож через деякий час затриманий зізнався у скоєному і розповів причину, по якій застосував найжорстокішу міру розправи.

За словами чоловіка, він грав карти разом зі своїм товаришем, але в один момент між ними трапився конфлікт. У самому його розпалі затриманий взяв у руки ножа та наніс своєму опонентові 17 ударів холодному зброєю. Під час обшуку помешкання злодія був знайдений той самий смертоносний предмет. На ньому були відбитки пальців затриманого, а на одязі збереглись сліди крові. Як показав аналіз, ця рідина належить померлому. Тож міліціонери знайшли усі докази провини затриманого.

Наразі слідчих немає сумнівів у тому, що найближчі декілька років злочинець проведе за гратами. Міліціонери завели на нього карну справу по статті 115 частини 1, яка передбачає зловмисне вбивство. Відтепер доля чоловіка залишить від суду. Максимальний термін позбавлення волі, передбачений вказано статтею, складає 15 років. Хоча, враховуючи той факт, що зловмисник зізнався у скоєному та співпрацював зі слідством, він може обмежитись лише сімома роками.

  • Гость: Ось до чого частіше всього призводить горілка..
  • Гость: Один невірний рух - і все життя напереверть. Така вже наша доля