16.01.2013

Різдвяний кубок – 2013

Для юних спортсменів Новий рік розпочався традиційними змаганнями —  хокейним турніром “Різдвяний кубок –2013”, який щорічно для школярів організовує Державна податкова служба у Чернігівській області за підтримки Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області. А також на спортмайданчику мікрорайону Лесковиця м. Чернігова за участю місцевих жителів різного віку були організовані змагання з футболу у рамках програми “Спортивна ліга”.

Боротьбу за “Шкіряний м’яч” та “Золоту шайбу” провели у спорткомплексі загальноосвітньої школи № 20. В змаганнях прийняли участь збірні команди 8-9 та 11 класів ЗОШ № 20 та команда ЗОШ№ 17. Всі команди зіграли між собою, тобто турнір відбувся за коловою системою.

Збірна 8-9 класів блискавично розпочала гру атакою до воріт збірної 11 класів, яку захисник Денис Крюков завершив потужним кидком. Після першої шайби учні молодших класів сконцентрувалися біля своїх воріт та  вправно відбивали численні атаки старшокласників. Але все одно наприкінці матчу старшокласники закинули до воріт суперників три шайби та здобули перемогу.

Завзято та ефективно провела гру команда ЗОШ №17. Діючи в атакуючому стилі, поза конкуренції, здобула дві перемоги: у збірної 8-9 класів з рахунком 5:0 та у збірної 11 класів  6:2, та отримала золоті медалі турніру. Срібні медалі здобула команда 11 класів, а бронзові – збірна 8-9 класів.

Кращими гравцями визнали: бомбардир — Ілля Седень (ЗОШ № 17), воротар – Вадим Атрощенко (ЗОШ № 17), захисник – Денис Крюков (збірна 8-9 класів ЗОШ№ 20), нападаючий – Тимофій Килочицький (збірна 11 класів ЗОШ № 20).

У новорічні свята на учасників «Різдвяного кубку 2013» ще чекають цікаві змагання. 7 січня на хокейному майданчику ЗОШ № 20 відбудеться першість з бігу на ковзанах “Льодова блискавка2013”.

 

Також у Чернігові було проведено «Новорічну лижню»

У продовження святкування новорічних свят, діти разом зі своїми батьками приймають участь у спортивних новорічних розвагах.

За підтримки Чернігівського обласного осередку федерації лижного спорту України та школи вищої спортивної майстерності на базі СДЮШОР з лижного спорту пройшли змагання «Новорічна лижня». Більше 150 спортсменів (юнаків та дівчат після 2000 року народження та старші за 50 років)  прийняли участь у змаганнях.

Змагання проводилися на дистанціях 1, 2, 3 та5 кілометрів. Це було справжнє свято на яке завітали Дід Мороз зі Снігуронькою, які теж разом із учасниками долали дистанцію. Усі переможці отримали від обласного осередку НОК України медалі, грамоти та сувеніри, які вручали Ніна Лемеш — заслужений майстер спорту України з біатлону, вихованка СДЮШОР з лижного спорту, Михайло Горовенко- голова обласного осередку федерації лижного спорту України, Арсен Журавель — майстер спорту України зі спортивного орієнтування, старший тренер (резерв) штатної збірної команди України з лижних гонок. А від Діда Мороза – учасники отримали солодкі призи.

 


  • Гость: Молодцы школьники, показали боевой дух, интересно было наблюдать за соревнованиями