26.03.2014

Пушки та Мурки з усього світу знову завітали до Чернігова

Безумовно, кожен із нас хоча б раз у житті хотів подивитися на котів різних порід, але не було нагоди. Мешканцям Чернігова пощастило, адже вони мають можливість помилуватися екзотичними котиками вдруге.

Саме у найбільшому торгово-розважальному центрі міста відбувається показ котів та кішок. Дорослі можуть потрапити на виставку лише за 25 гривень, дітлахи – за 10, а наймолодші поціновувачі цих тваринок, яким ще не виповнилося 5 років, – безкоштовно. Керівники заходу повідомили, що вихованці шкіл-інтернатів також зможуть поглянути на тваринок безоплатно.

На показі ви зможете познайомитися із різноманітними і навіть рідкісними котиками, які нікого не можуть залишити байдужими. Понад 20 видів титулованих тварин із різних куточків світу порадують ваше око.

Разом із собою ви можете взяти й своїх домашніх улюбленців, адже досвідчені експерти зможуть класифікувати їх. Кожного дня керівниками організовуються заходи, де відвідачам розповідають про ті чи інші породи котів, про особливості, звички вихованців.

Виставка захоплююча і аналогів не має, тому, завітавши раз, сюди хочеться повертатися знову і знову. Якщо маленький котик припаде вам до душі, то не варто засмучуватися, що вам прийдеться попрощатися з ним назавжди, адже він може покинути показ разом із вами і стати другом на все життя. Але треба поквапитися, адже часу обмаль і вже 16 лютого о 18 годині відбудеться закриття виставки.