22.02.2013

Проведуть 200концертів до Шевченківського 200-річчя

До 200 річного дня народження великого українського письменника, кобзаря Т. Г. Шевченка, у Чернігівській національній філармонії, видатний Чернігівський лірник-кобзар Василь Нечепа, лауреат Шевченківської національної премії, народний артист України, проведе серію своїх концертів. За словами самого Василя, коли він 9 березня відвідував могилу видатного кобзаря, де співав «Отче Наш, Тарасе», пообіцяв прийти з подарунком на святкування своєї  30 річної діяльності. При проведенні свого 61 концерту, він пообіцяв провести ще 200 концертів.

В обласному філармонійному концертному залі центру фестивалів і концертних програм м. Чернігова, на святкову програму зібрався повний зал поціновувачів та прихильників, серед яких булі численні друзі, земляки, колеги. На сцену ювіляр вийшов у тому ж співочому костюмі, в якому дебютував вперше на сцені у 1982 році, виконав ту ж саму композицію під акомпанемент  Елеонори Ачкуріної — свого вірного постійного концертмейстера.

У той святковий вечір прозвучали класичні, народні та сучасні твори у виконанні Василя Нечепи. Виступали Академічний ансамбль пісні і танцю «Сіверські клейноди» та капела бандуристів ім. О.Вересая. Сам Нечепа виконав народні композиції у супроводі ліри та кобзи. В. Нечепа під кінець концерту зізнався, що все чому його навчили вчителі, він все зберіг. Але це було дуже важко!

  • Гость: Концерт си мволічний, впевнений усім сподобається, сам спостерігатиму наживо за перипетіями