02.05.2013

Пройшов місяць з моменту завершення «Сіверських музикальних вечорів»

Пройшов місяць з того моменту, як відбувся заключний концерт міжнародного фестивалю «Сіверські музикальні вечори». Тоді захід став мало не головною подією тижня в Чернігівській області. Варто зазначити, що до цього часу на території нашого регіону фестиваль відбувався 12 разів. Не дивлячись на несприятливе число 13, концерт пройшов вдало. На останньому етапі його проведення музиканти відтворювали композиції Сергія Рахманінова. Видовище сподобалось навіть тим людям, котрі не надто добре знаються у класиці. Напевно, той, хто не прийшов до концертної зали, дуже жалкує і до сих пір.

Микола Сукач, котрий був художнім керівником фестивалю, залишив чималий слід у культурному житті не лише Чернігівщини, а й Європи. Цей чоловік прославив нашу землю на весь Старий Світ. Не дарма він має звання заслуженого діяча мистецтв України. «Сіверські музикальні вечори» відомі багатьом прихильникам класичної музики із різних куточків світу. Чимало митців приїздили до Чернігівської області, аби вживу послухати композиції. Особливо їм сподобалась симфонія №2, котра являла собою рапсодію на тему Паганіні.

Варто зазначити, що фестиваль тривав протягом майже двох тижнів, його початок був закладений ще 20 березня. Завісу широкомасштабного заходу відкрили представники академічного симфонічного оркестру «Філармонія». Завершальна крапка була поставлена за участю композицій Раманінова, також відзначимо «Симфонічні танці», проведені у день закриття. Окрім «Філармонії» та Миколи Сукача, власну майстерність проявив Вадим Руденко, котрий є лауреатом багатьох міжнародних конкурсів. Цьогорічний фестиваль, як і усі попередні, був організований на вищому рівні. Художній керівник сподівається, що наступного разу до Чернігівщини завітає ще більше прихильників музики.

  • Гость: Жду следующего подобного фестиваля. в этот раз все было впечатляюще