03.05.2013

Природні паводки повертаються до Чернігівщини

Напевне, Чернігівська область є унікальною, оскільки мешканці інших регіонів вже давно забули про паводки і спокійно відзначають травневі свята, а у нас вони досі тривають. Цього разу джерелом надзвичайних ситуацій стали річки, рівень води у яких за останні дні значно підвищився. Як наслідок, чимало проїжджих частин опинились у пастці. Більше всього не пощастило водіям та пасажирам, котрі бажали потрапити або залишити селище Малий Дирчин (Гродненьський район). Зробити це неможливо через підвищення рівня води у річці Снов. На даний момент дістатись до населеного пункту можна лише за допомогою човнів.

А от річка Десна завадила транспортному сполученню до селища Червоні Луки. Справа у тому, що через підняття рівня води рятувальники прийняли рішення розвести понтонний міст. Також виникли проблеми з рухом автотранспорту між Новгород-Сіверським та Прокопівкою, Бирино і Підгорним. Проблеми з транспортним сполученням спостерігаються в Малій Бандарівці, Великому Усті, Бутівці, Старій Бутівці, Долинській, Польовому та Бондарівці.

Усі перелічені селища розташовуються в межах Сосницького району. Найближчими днями дуже тяжко буде дістатися до Плехтіїівки та Сусловки. Причиною такого явища є надмірна кількість води на мості, котрий сполучає обидва береги річки Десна.

Та не лише це водоймище є причиною паводків, фахівці багато в чому звинувачують Дніпро. Вода у річці, яку дуже любив Тарас Григорович Шевченко, піднялась на кілька метрів. Це призвело до затоплення автодороги Радуль-Новоселки. Через цю причину водії вимушені їхати в об’їзд по іншим трасам. Більше всього в даному випадку не пощастило мешканцям селища Новоселки, шлях до цього населеного пункту тимчасово відрізаний. Такий ось подарунок природа вручила мешканцям Чернігівщини з нагоди Великодня.

  • Гость: Сподіваюсь на професіоналізм МНС, наразі не можу дістатись до своєї матері через паводки
  • Гость: Странный инцидент, вся Украина уже забыла о наводнениях, но Черниговская область как всегда отметилась