22.04.2013

Пригоди Ольги Фреймут у Чернігові

Нещодавно ведуча програми «Ревізор» побувала у Чернігові. Її рейд можна назвати успішним, адже в результаті представниця «Нового» каналу відзначила золотими табличками три заклади. Фортуна повернулась обличчям харчовим установам «Варенична» та «Pasta Basta», а також парку-отелю «Чернігів». Керівники багатьох закладів зізнались, що вони заздалегідь підготувались до візиту Ольги Фреймут. Кожному вдалось зробити це в різній мірі, оскільки часу було обмаль. «Варенична» та «Pasta Basta» не мали особливих проблем з грозою авторитетів. Працівники залюбки дозволили відомій гості оглянути приміщення на виворіт.

Сумна доля спіткала «Марконів», представники якого не впустили Фреймут у всередину. Підставна особа «Нового» каналу в той час вже перебував в приміщенні. Ольга зателефонувала своїй колезі та попрохала її вийти на подвір’я. Однак остання не змогла зробити цього, оскільки двері були зачинені з обох сторін.

Як наслідок, на вулицю не змогла вийти ні вона, ні інші відвідувачі. Така картина спостерігалась протягом декількох десятків хвилин, поки один юнак не вибив скло дверей. Таким чином він допоміг усім іншим людям опинитись на волі. Зазначимо, що хлопець визволив з полону відвідувачів ціною власного здоров’я. Як наслідок, лікарі наклали на його ногу чимало швів.

Співвласник пабу «Вареник» розвіяв слухи стосовно того, що золота табличка коштує 20 тисяч гривень. За словами Валерія Гальперіна, це все жарти та видумки користувачів інтернету. Якби за «залізний сертифікат» була б виставлена такса, то він точно її б не сплачував, оскільки очолюваний ним заклад і без того має хорошу репутацію у Чернігові.  Також керівник стверджує, що до кухні «Вареника» він може впустити кожного відвідувача. Ольга Фреймут не стала виключенням, до того ж у неї на руках була санітарна книжка.

  • Гость: Керівник ресторану дуже дивно себе вела, і це на камеру, ніколи не розмовлятиму при нагоді з нею у повсякденному житті