27.03.2013

Пожежа в гімназії ім.Куліша завдала незначних збитків

У Борзні сталася пожежа в гімназії ім. П. Куліша у вівторок вранці о 7 год. 47 хв. Будівля була споруджена 100 років назад, вона складається з двох поверхів. В результаті пожежі 64-річна техпрацівниця навчального закладу отримала опіки обличчя, верхніх дихальних шляхів та верхніх кінцівок ІІ ступеню. Жінку доставили у районну лікарню. Таку інформацію надає управління ДСНС у Чернігівській області.

Через 3 хвилини після телефонного дзвінка місце події прибуло відділення пожежно-рятувального підрозділу. У цей час на І поверсі палало підсобне приміщення й вогонь став миттєво розповсюджуватися коридором будівлі. Рятувальники негайно приступили до гасіння й викликали на допомогу друге відділення підрозділу, яке в цей час працювало на автотрасі по звільненню автомобілів зі снігових заметів. Звичайно, водії розуміли, що у рятувальників є поважна причина покинути проїжджу частину.

Ліквідація пожежі тривала майже годину, протягом якої працівники МНС завадили вогню вийти за межі підсобного приміщення та частини коридору навчального закладу. Окрім того, вони врятували матеріальних цінностей на загальну суму близько 400 тис. грн. У день виникнення пожежі учні гімназії знаходилися на канікулах і ніхто з дітей не постраждав. В іншому випадку могли б бути і жертви.

Причиною пожежі стало порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутового приладу в підсобному приміщенні гімназії. Наразі відомо, що з 7-ї ранку в гімназії будь-яких ознак горіння не було, проте вже через 30 хвилин з підсобного приміщення почав виходити дим. Намагаючись загасити пожежу за допомогою вогнегасника, 64-річна працівниця закладу відчинила двері підсобки, але тут стався приток повітря й вогонь набув ще більшої сили. По факту пожежі ведеться слідство, збитки встановлюються.

  • Гость: Молодцы МЧС-ники, сохранили бюджет города, который и без того не богат
  • Гость: В даному випадку не так грошей було б шкода, як самих цінностей