16.01.2013

Потреби роботодавців у кадрах задовольняємо разом

Майже з дня заснування служби зайнятості КП «Чернігівський обласний навчально-курсовий комбінат» плідно співпрацює з Чернігівськими обласним, міським та районними центрами зайнятості вже упродовж багатьох років щодо підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних.

Анатолій Богуш — заступник директора КП «Чернігівський обласний навчально-курсовий комбінат» розповідає, що навчання на базі цього комбінату дає змогу шукачам роботи набути актуальні робітничі професії і завдяки цьому працевлаштуватись, тобто знайти своє місце на ринку праці. Але просто працівники роботодавцям в наш час не потрібні. Роботодавці плідно шукають професіоналів. Навчальний комбінат завжди готовий забезпечити підприємства висококваліфікованими кадрами. На сьогоднішній день у «Чернігівському обласному навчально-курсовому комбінаті» навчають за 15 ліцензованими робітничими професіями різних галузей, які є перспективними на ринку праці, та на курсах цільового призначення. Також щорічно для операторів котелень проводять перевірку знань з питань охорони праці. Найбільшим замовником освітянських послуг комбінату – обласна служба зайнятості.

Усі безробітні громадяни навчаються за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Служба зайнятості замовляє підготовку водіїв тролейбусів, водіїв навантажувачів, операторів та машиністів (кочегарів) котелень. Керувати об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків безробітних навчають на курсах цільового призначення. Напередодні опалювального сезону, вже за традицією щорічно проводять перевірку знань операторів котелень з питань охорони праці.

В обладнаних навчальних класах НКК слухачі проводять теоретичні навчання, а на базі підприємств, установ і організацій, які є партнерами або замовниками послуг комбінату «учні» вже проходять виробничу практику. На базі КП «Чернігівський обласний навчально-курсовий комбінат» по направленням служби зайнятості щорічно навчається близько 650 безробітних.

Анатолій Богуш каже, що він переконаний, що тісна співпраця між обома організаціями триває вже багато років, тому що і навчально-курсовий комбінат, і служба зайнятості у цьому зацікавлені. Кожен відмінно виконує свою роботу — навчально-курсовий комбінат дає людині робітничу професію, яка затребувана на ринку праці, а служба зайнятості — сприяє працевлаштуванню безробітного.

Між обома організаціями ніколи не було непорозумінь або незадоволеності. Вони завжди знаходять спільну мову один з одним та завжди йдуть один одному на зустріч.

  • Гость: Хорошее ноу-хау, уверен такие изменения уже через несколько лет дадут результат