02.11.2014

Поєдинок 15-го туру: чернігівська «Десна» проти харківського «Геліоса»

«Десна» проти «Геліоса»

Всього два очка в останніх чотирьох турах набрали підопічні Олександра Рябоконя в чемпіонаті України. Перервати серію без перемог чернігівці не змогли і в поєдинку 15-го туру проти харківського «Геліоса».

Перший тайм вийшов украй нудним: швидкі фланги у «Десни» не спрацювали – Бовтрук і Картушов виглядали значно пасивніше, ніж в попередніх матчах.

Не було підтримки і від інших гравців групи атаки. В результаті за весь тайм лише один удар по воротам завдали футболісти «Десни».

Гості теж не відрізнялися активністю, але створили трохи більше. Два сильних дальніх удари (один раз м’яч пролетів поруч зі штангою, а ще раз відмінно зіграв воротар «Десни») і гол.

Рахунок гості відкрили в самому кінці тайму, коли після навісу з флангу Савін виграв верхову дуель у двох захисників чернігівської команди і з близької відстані головою відправив м’яч в сітку.

Після перерви «Десна» стала грати трохи швидше, посилила тиск на ворота суперника, але цього довгий час було недостатньо.

І тільки за 12 хвилин до кінця зустрічі Михайло Козак взяв гру на себе, обіграв двох суперників і майже з лінії штрафного майданчика вразив ворота суперника низовим ударом.

В останні хвилини матчу гості непогано зіграли на контратаках, в яких двічі могли покарати «Десну». Але в завершальній фазі атак нападники «Геліоса» були нерозторопними.

А на останніх секундах вирвати перемогу могла «Десна», коли капітан команди головою пробив поряд зі штангою після навісу з флангу. Підсумковий рахунок матчу – 1:1.

Наступний матч «Десна» проведе в суботу 8 листопада на домашньому стадіоні проти беззастережного лідера чемпіонату – ПФК «Олександрії».