13.12.2013

Подія дня за версією правоохоронців: затримання за розклеювання листівок «революціонера»

p1180729

Дії чернігівських опозиціонерів відслідковуються майже крок за кроком, про це можна сказати, коли нещодавно затримали активіста Євромайдану Володимира Андрійченка за статтею Адмінкодексу України – «розклеювання листівок в невстановленому для цього місці. Інформація про цей «тяжкий» злочин, який прирівняли до державного поширили працівники прес – центру чернігівських внутрішніх органів на своєму інформаційному ресурсі недільного ранку разом із фото «злочинця».

Пригадаємо події 2004 року. Помаранчева революція. Тоді схожі дії були в Києві. І тоді міліціонери затримували опозиціонерів по недоречним, або надуманим звинуваченням, прямо на виході із дому, де вони мешкають: «щоб не сталося нічого!».

І постає питання на яке навряд чи прес – служба МВС дасть відповідь – «чи всіх карає міліція, хто розклеює листівки комерційного характеру не в тих місцях де це установлено?
мешки для мусора 30 л
Наводимо текст, який був розміщений на сайті МВС:

«Працівники міліції заарештували громадянина, який займався тим, що розклеював листівки в місцях, які непристосовані для цього.

Коли до нього прибув міліцейський патруль, то чоловік продовжував приклеювати листівки на стовпи. На місті подій слідчими було встановлено, що зловмисник розклеїв такі ж листівки ще на декілька стовпах та на сітілайтах вздовж проспекту Перемоги та поблизу буд. № 103.

В присутності адвоката затриманого чоловіка, дільничний інспектор міліції склав на порушника адміністративний протокол за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, які стосуються благоустрою території міста та населених пунктів. Покарання передбачає штраф розміром до 1360 гривень. До того ж, у заарештованого було конфісковано близько 260 листівок аналогічного характеру.

На сьогоднішній день зловмисник находиться у своєму домі. Адміністративний протокол буде розглянутий у порядку, встановленому адміністративною комісією.