27.03.2013

Питання зелених насаджень було порушено під час засідання міськради

Наша влада сьогодні приділяє велику увагу догляду за зеленими насадженнями. Допомагають чиновникам вчені, котрі діляться останніми досягненнями в галузі науки. Про це йшлося в ході засідання «круглого столу», яке проходило у приміщенні Чернігівської міської ради. Під час даного заходу обговорювалось питання щодо забезпечення сучасного стану зеленого господарства міста. Присутні особи шукали шляхи його покращення.
Мер Чернігова Олександр Соколов підкреслив, що Чернігів має залишатися містом, де піклуються про парки і сквери, створюючи відповідну атмосферу міського середовища. З цього приводу щороку збільшується виділених коштів, котрі йдуть на утримання зелених насаджень міста. В позаминулому році влада виділила 1,8 тисяч гривень на дотримання 1 гектару зелених насаджень, в 2012 році ця сума збільшилась до 5-ти тисяч гривень. А в поточному році показник зріс на 6,6 тисяч гривень. Загалом мер Чернігова задоволений якістю роботи КП «Зеленобуд». Начальник вказаної установи Володимир Брайко повідомив, що його підлеглі напоготові докласти усіх зусиль, щоб Чернігів і далі залишався зеленим квітучим містом. Зокрема, в штаті з’явилася посада ландшафтного дизайнера. На роботу запрошений молодий спеціаліст, котрий нещодавно закінчив ВУЗ та має новаторські ідеї. Окрім того, влада планує в поточному році активізувати роботу по ліквідації балканської міллі, котра наносить велику шкоду каштанам. На цю операцію з міського бюджету було виділено 400 тисяч гривень. На думку чиновників, цих коштів вистачить для збереження півтори тисячі насаджень. Загалом в обласному центрі проростає 3 тисячі каштанів. Згідно зі статистикою, чернігівські рослини займають площу 2,1 тисяч гектарів, що становить 27% від загальної площі міста.

Питання озеленення міста обговорювалось на засіданні Ради директорів підприємства «Укрзеленбуд», котре нещодавно пройшло Чернігові. Вході даного заходу гості із Львова, Хмельницького, Вінниці, Миколаєва, Донецька та інших крупних міст ділилися власним досвідом озеленення населених пунктів.

  • Гость: Приятно наблюдать за тем, что власти обращают много внимания вопросам экологии