08.07.2013

Петриківські школярі допомогли знайти вбивцю

Нещодавно вся Петриківка обговорювала жахливе вбивство, котре сталося на території селища. Та героями в цій ситуації стали троє школярів, котрі допомогли правоохоронцям знайти зловмисника. Як відомо, в Петриківці внаслідок бійки загинув 55-річний мешканець Києва, цей факт ускладнив розслідування. Чоловік є уродженцем селища, але останній раз навідувався сюди дуже давно. Тому слідчі навіть не могли здогадуватись, з ким у столичного жителя виник конфлікт. Можливо, кримінальне впровадження пішло б у «висяки», якби не пильність трьох школярів.

В той день, коли сталося вбивство, поруч з місцем пригоди на велосипедах проїжджали юнаки. Звичайно, сутичка викликала велику цікавість серед маленьких мешканців Петриківки. Вони спостерігали за бійкою від початку до самого кінця. Коли колотнеча досягла апогею, юнаки почали кликати дорослих на допомогу, але розняти чоловіків так ніхто і не зміг. Коли до місця події завітали співробітники правоохоронних органів, описати весь епізод погодились лише маленькі очевидці. Вони спростували усі чутки, зазначивши, що під час бійки один чоловік почав душити іншого. Цим словам можна вірити, адже судмедекспертиза показала, що киянин загинув від асфіксії.

Згідно зі свідченнями школярів, вбивцею є їх односельчанин. Не дивлячись на те, що зловмисник знайдений, матері загиблого від цього не легше. Вона взагалі не розуміє, чому її синові ніхто не допоміг. Окрім того, хтось намагався вивести правоохоронців на хибний слід, адже деякі «очевидці» говорили про білий автомобіль, водій якого начебто викинув потерпілого за 300 метрів від будинку. Міліціонери витратили багато часу на пошук цього транспортного засобу.

В той же час мати загиблого дякує юнакам, оскільки завдяки їм справедливість переможе. Зловмисника затримано, на даний момент він знаходиться у слідчому ізоляторі і чекає на судове засідання. До речі, петриківські школярі вже не перший раз допомагають правоохоронним органам. Звичайно, міліціонери не залишають без уваги їх подвиги, а тому завжди роблять якісь подарунки. Цього разу презенти були дуже коштовними – мобільні телефони. Правоохоронці кажуть, що за їх допомогою діти зніматимуть надзвичайні ситуації на відео. За словами односельчан, ці юнаки виростуть чемними та сміливими людьми. Адже лише вони наважились сказати, що білий автомобіль ніякої причетності до злочину не має.

  • Гость: Ось молодці хлопчики, це ж треба такому, не побоялись ні тиску, що сказати, залишається лише пишатись ними
  • Гость: Пацаны и правда молодцы, в наши годы не каждый смог бы на такое пойти