26.03.2014

Опалення буде відлючено раніше запланованого

6

Представники Чернігівської міської влади вирішили передчасно завершили опалювальний сезон. Своє рішення посадовці аргументують стрімким покращенням погодних умов. У такій ситуації громаді немає сенсу витрачати кошти, адже у домівках зараз і без того тепло. Аналогічна тенденція спостерігатиметься і на початку квітня, саме у цей період планується завершення теплопостачання. Таке рішення Олександр Соколов ухвалив після бесіди з керівниками профільних підприємств. А саме, посадовець мав бесіду з головами «Облтеплокомуненерго» та компанії «ТехНова».

На сьогоднішній день мер Чернігова готує відповідне розпорядження. Кампанія по частковому припиненню діяльності тепло постачальників розпочнеться вже 1 квітня. Саме в цей день від тепла будуть відключені бюджетні заклади, за виключенням дитсадків. Дошкільні заклади перестануть отримувати теплову енергію лише 6 квітня. На думку міського голови, ці дії у сучасних умовах є доцільними. Під час ухвалення рішення фахівці також спирались на прогнози метеоцентрів. Згідно з наданими показниками, на початку квітня погіршення погоди не передбачається.

До речі, початок опалювального сезону і розпочався не за планом. Спочатку було передбачено задіяти котли 15 жовтня, але довелось робити це двома тижнями раніше через погіршення погодних умов. Що стосується гарячого водопостачання, то тут змін немає. Воно буде відключатись лише на період профілактичних робіт, про які мерія завжди сповіщає громадськість. Після того, як усі пристрої будуть деактивовані, теплопостачальники розпочнуть роботи з підготовки до нового опалювального сезону.