06.03.2013

Однолітки регіону

На Чернігівщині в обласному драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка відбулося святкування 80-річчя обласної спілки споживчих товариств Чернігівської області. Кооператорів прийшли привітати заступник голови ОДА Микола Стрілець, Валентин Мельничук – заступник голови облради, Станіслав Віхров – заступник міського голови, який керує справами виконкому.

Мельничук наголосив, що спілка Чернігівської кооперації діє з 1932 року, та є ровесницею Чернігівщини. Вона була організована через два тижня після заснування Чернігівської області. Діяльність спілки з кожним роком розвивається, дякуючи тому колективу товариств, та сучасній матеріально-технічній базі, що задовольняють потреби населення у якісних послугах, товарах першої необхідності, особливо тим, хто проживає у найвіддаленіших районах. Споживча кооперація сьогодні посідає провідне місце у секторі української кооперації. Ганні Грук , шановному ветерану споживчої кооперації, за сумлінну працю багато років підряд, Заступник голови облради, вручив відзнаку та почесну грамоту, та побажав всім працівникам великого здоров’я, упевненості у завтрашньому дні, фінансової стабільності, добробуту.

До інфраструктури споживчої кооперації надходять більше 1000 підприємств промисловості, торгівлі, ринків, ресторанів, сфери послуг, заготівель. Більше 2,5 тисяч працівників забезпечені робочими місцями.

Між обласною споживчою спілкою та органами виконавчої влади, як відмітив Микола Стрілець, на сьогоднішній день налагоджена тісна та ефективна співпраця. Між цими структурами створена та підписана Угода про спільні дії для розвитку кооперативного руху, становлення та посилення ролі у 2009-2013 роках з реформування економіки. Всі необхідні умови та основи закладені та представлені у даній угоді.

Голова Чернігівської обласної ради запевнив, що набутий за весь пройдений шлях досвід та практика, у подальшому буде тільки примножуватись завдяки дуже високому колективному професіоналізму, його єдності. Що у майбутньому обов’язково збільшить ефективність діяльності та суттєво розширить існуючі масштаби.

Заступник міського голови, Станіслав Віхров приєднався до поздоровлень, що лунали працівникам споживспілки, та нагородив найкращих працівників пам’ятними відзнаками від Чернігівської обласної ради та міськвиконкому. Також до привітань приєдналися Володимир Левицький, голова ЦК профспілки працівників споживчої кооперації України, заступник голови правління Укоопспілки, архієпископ Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій та  побажали всім присутнім подальших успіхів у роботі, всього найкращого.

До 80 річчя Споживчої кооперації артистами обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм та обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка була підготовлена та проведена концертна програма, яка додала позитивного святкового настрою всім присутнім.

 

 

 

  • Гость: Очень импонирует присутствие властей, да и мероприятие понравилось
  • Гость: Бажаю спілці проіснувати ще 80 років, її користь безцінна